פתח תקווה

תחנות ניטור חדשות ומתקדמות באם המושבות

בישיבת מועצת העיר פתח תקווה , אישר ראש העיר רמי גרינברג תקציב לטובת הקמת תחנות ניטור מתקדמות באזור אם המושבות כחלק מהמאבק בזיהום האוויר והמפעלים המזהמים

כתב לוקאל 02/04/2019
זיהום האוויר
iclipart

השבוע בישיבת מועצת העיר פתח תקוה, אושרה הצעתו של ראש העיר רמי גרינברג לתקצב הקמת תחנות ניטור מתקדמות וחדישות באזור שכונת אם המושבות על מנת למדוד את זיהום האוויר ופליטת הזיהומים מהמפעלים באזור סגולה, כחלק מהמאבק הכולל בתחום זיהום האוויר. 

"אין אבן שאנחנו לא הופכים, אנו מקיימים על זה ישיבות שבועיות, פועלים בכל דרך, אין דבר שאנחנו לא עושים כדי לתת לתושבי אם המושבות, נוה גן, נוה דקלים וכל האזור, איכות חיים" אמר ראש העיר גרינברג אתמול במועצה והוסיף, "מאז שנבחרנו התחלנו לקדם תב"ע, הלכה למעשה, בכל הנוגע לשינוי הפעילות בסגולה כדי לא לאפשר שם מפעלים מזהמים. 
בועדה האחרונה סרבנו להרחבה של אותם מפעלים מזהמים בתוך סגולה ואף התייצבתי אל מול השופטת והסברתי לה על חשיבות העניין". 

בנוגע לתחנות הניטור אמר גרינברג "לקחנו מומחים שיבדקו את הנושא. כעת, לאחר בדיקה של תחנות הניטור הקיימות והבנה שהן אינן נותנות מענה, לקחנו מומחים והבאנו הצעה להקים תחנת ניטור משוכללת שבוחנת טווח רחב הרבה יותר של חומרים. כדי קודם כל לתת לתושבים ביטחון- שידעו מה המצב והאם יש סיבה לדאגה ואיך ניתן לטפל". 

"כאמור הצעתו של ראש העיר התקבלה ברוב קולות".

עוד בפתח תקווה
חשבנו שיעניין אותך גם...
בי"ס חדש בעתלית
שיק הדר
פותח את הדלת
ויכוח בכביש הסתיים בדקירה
המועצה אישרה את המלצות ועדת הביקורת בנוגע לדו"ח מבקר העירייה
 ילד כבן 7 שרכב על אופניים נפגע מאוטובוס בבית שמש ונפצע באורח קשה.
אוטובוס פגע בילד בבית שמש
"השקר" קומדיה חדשה
הרצליה: מקום 4 במדד החופש העירוני
הרצליה: מקום 4 במדד החופש העירוני