פתח תקווה

סיור במגדלי גלובל טאוורס

ראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג סייר אמש במגדלי גלובל טאוורס

כתב לוקאל 02/05/2019
סיור במגדלי גלובל טאוורס
צילום באדיבות דוברות עיריית פתח תקווה

ראש עיריית פתח תקווה , רמי גרינברג סייר אמש (רביעי , 1.5.19) במגדלי גלובל טאוורס ונפגש עם הבעלים והמנכ"ל אבי שפר, עמי מור ממשרד יסקי מור סיון, אהוד קוגוט חשב align טכנולוגיות, אליאס טנוס בעלים ומנכ"ל ב.ס.ט בנייה, במפגש השתתפו גם מהנדסת העיר חוה ארליך וסגנה יוסי קרוואני, שלמה בנימין מנהל מנהלת העסקים וההייטק ואורחים נוספים.

במסגרת הביקור הוצג בפני ראש העיר הפרויקט על כל בנייניו ושלביו.

פרויקט גלובל טאוורס משתרע על שטח של כ-20 דונם בצומת ז'בוטינסקי - יצחק רבין והוא כולל שני מגדלי משרדים בשטח של כ 110 אלף מ"ר מעל קומת מסחר של כ 10,000 מ"ר וחניון תת קרקעי המכיל כ-1550 חניות.

המגדל הראשון מתנשא לגובה של 33 קומות והשני לגובה של 37 קומות. שטח קומה הוא כ - 1,500 מ"ר. בנוסף בשטח הפרויקט יוקם מרכז קונגרסים ובניין נמוך נוסף לקופת חולים מכבי.

הבעלים והמנכ"ל אבי שפר סיפר כי מדובר במגה פרויקט שכמותו לא נעשה עוד בארץ. "מדובר בפרויקט מורכב בו היקף השירותים רחב. זיהינו בשטח הספציפי הזה פוטנציאל עצום לבניית קומפלקס של מגדלי משרדים בשילוב שטחי מסחר, רחובות פנימיים נעימים, מרחב אשר יספק בנוסף לתעסוקה לאלפי עובדים גם אתר לבילוי ופנאי. הפרויקט בשלב ביצוע מתקדם, כאשר שלד המגדל הראשון והחניונים יושלמו בשבועות הקרובים וכבר התחלנו בעבודות הגמר של השטחים המשותפים בפרויקט".

במפגש השתתף גם אהוד קוגוט חשב נציג חברת aligan  אשר רכשה חמש קומות במגדלים. משרדי החברה, המתמחה בתחום רפואת השיניים, שוכנים כעת ביהוד ובסיום העבודות הם יעתיקו את מושבם לפתח תקוה לגלובל טאוורס. נציגי החברה סיפרו כי הם קיימו לפני כן בדיקות עומק וכדאיות מיקום ב-19 אתרים שונים בארץ, והגיעו למסקנה כי המיקום של פתח תקוה בכלל וגלובל טאוורס בפרט הוא המיקום הטוב והאטרקטיבי ביותר .

ראש העיר רמי גרינברג בירך את המשתתפים ואמר "העיר פתח תקוה נמצאת בתנופת בנייה ופיתוח וכאן באזור רבין – ז'בוטינסקי יוקמו מגדלים בעירוב שימושים. מרחבים שיספקו תעסוקה לאלפי עובדים, חניונים למאות רכבים ושטחי מסחר לקניות ולבילוי. נושא התחבורה באזור ובכלל הולך ותופס תאוצה עם פתיחת הרכבת הקלה, נתיבי נסיעה לתחבורה ציבורית ושבילי אופניים. בנוסף אנו נמצאים בתכנון מתקדם של גשר לכלי רכב שיחבר בין רחוב רבין למשה דיין ויאפשר קישור לקריית אריה ולתחנת הרכבת. אנו שמים דגש רב על נושא התחבורה על מנת להיערך לתנועה הצפויה באזור. אני מאחל הצלחה רבה ליזמים ולכל בעלי העסקים אשר בוחרים לקבוע את מושבם בעיר פתח תקוה".

עוד בפתח תקווה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרב דר מיכאל לייטמן
ל”ג בעומר: 12 שבטים מדורה אחת של ביחד
מפגש פיסגה
כתב אישום בגין הריגת צעיר
מדוע נעדרה אנה פוזמנטיר מחגיגות הניצחון?
זלזול באינטליגנציה של התושבים
"זלזול באינטליגנציה של התושבים"
גן לאומי חדש יוקם בעמק המעיינות
"חייבים לשלב צעירים בקדמת הבמה העירונית"
מחנות הקיץ של הצופים בנגב
מחנות הקיץ של הצופים בנגב