פתח תקווה

פתח תקווה פועלת למען העסקים

כנס של עסקים קטנים ובינוניים נערך בעיר

כתב לוקאל 04/06/2019
פתח תקווה , פועלים למען העסקים בעיר
צילום: עדי פישר

יותר מ-180 משתתפים השתתפו בכנס הספקים של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות מעוף סניף פתח תקוה, בשיתוף עיריית פתח תקוה. כנסי העוגן של מעוף נועדו לסייע לעסקים קטנים ובינוניים לפגוש עסקי גדולים ועיריות במטרה ללמוד כיצד להפוך לספקים שלהם ובכך לסייע להם להגדיל את המחזור העסקי. 
את הכנס פתח ראש העיר פתח תקוה, רמי גרינברג שבירך את המשתתפים ואמר:
"העיר פתח תקווה היא העיר הרביעית בגודלה בישראל, גם במספר תושבים וגם במספר עסקים.
 העיר נמצאת בתהליך בנייה מואץ בכל התחומים וצריכה ספקים בהרבה מאוד תחומים, חינוך, בינוי, מחשבים ועוד." גרינברג פנה לבעלי העסקים ועודד אותם לגשת למכרזים. "תקציב העירייה הוא כמיליארד תשע מאות אלף, כסף המיועד לרווחת הציבור. אנו מזמינים את בעלי העסקים להיות איתנו בקשר וכמובן שנשמח שעוד ועוד בעלי עסקים וחברות יקבעו את מושבן בפתח תקוה ויהיו חלק מתנופת התעשייה והמסחר בעיר".

זהר ליר, מנהלת הפיתוח העסקי במעוף, מקיימת כנסים כאלו ברחבי הארץ כדי לחזק את העסקים המקומיים. היא הציעה למשתתפים להגיע וללמוד כיצד להגיש מכרזים והתקשרויות עם החברות הגדולות במשק, ואף תיארה את השירותים הנוספים שעומדים לרשות העסקים דרך מעוף, כגון סיוע ממשלתי לפרויקטים בהם יש חדשנות.
חנית שפירא, מנהלת מעוף פתח תקוה חיזקה את דבריה של ליר ופירטה את מגוון כלי הסיוע השונים שמעוף מעניקים לבעלי העסקים, קורסים, ייעוץ ועוד, והכל בסבסוד משרד הכלכלה.  

בנוסף, כיבדו בנוכחותם בכנס - חני גולדשטיין, גזברית העירייה, ריקי מזרחי, מנהלת פורטל הספקים, ועו"ד שגיא חן, מנהל אגף רכש ולוגיסטיקה בעיריית פתח תקוה אשר הסביר כיצד לגשת למכרזים ומתי יש פטור ממכרז, איך מגישים הצעות למכרזים, מתי יש צורך במכרז ומתי ניתן להגיש הצעת מחיר עם פטור ממכרז ועוד. 

עוד בפתח תקווה
חשבנו שיעניין אותך גם...
יול רשקובסקי זכתה בגביע ישראל הפאורליפטינג
בודדת בפסגה
בגרות בתיאטרון
בגרות בתיאטרון
מחירי השכירות ממשיכים לעלות
גשמים עזים גרמו להצפות בכפר סבא
רוכב אופניים נפצע קשה בתל אביב
רוכב אופניים נפצע קשה בתל אביב
מגרש בית הספר הסמוך לבתים ברחוב עזרא הסופר
משרד החינוך: אין בעיה בטיחותית לתלמידי הנדיב
אתגר הקנגרו במרכז הרפואי פדה-פוריה
אתגר הקנגרו במרכז הרפואי פדה-פוריה
תוצרת תשעט
תוצרת תשע"ט