פתח תקווה

אישום: מורה ביצע מעשים מגונים בקטינים

מורה בבית ספר בפתח תקווה הואשם כי ביצע בשורה של הזדמנויות מעשים מגונים בתלמידים במהלך השיעורים. בחלק מהפעמים הגיע לפורקן מיני

מיכאל פרוסמושקין 12/07/2019
כתב אישום חמור (iclipasrt)

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה כתב אישום לבימ"ש השלום בפתח תקווה נגד תושב לוד, מורה בבית ספר יסודי בפתח תקווה, בגין מעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 14 (ריבוי מקרים).
 
על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד רועי לוס, בחודשים ינואר-יוני 2019, עבד הנאשם כמורה לרובוטיקה בבית ספר יסודי, בכיתות שונות, בגילאי א-ד. בתקופה זו, במסגרת השיעורים בכיתות, כאשר הנאשם והתלמידים בכיתה, נהג הנאשם לנעול את דלת הכיתה, ולשחק עם התלמידים משחק לשם גירוי או סיפוק מיני. במסגרת המשחק, הנאשם הרכיב מספר תלמידים על גבו, כאשר הוא רכון על ברכיו (עמידת שש), בשלב מסוים הנאשם נפל לרצפה והסתובב על גבו – והתלמידים ניסו להישאר עליו; במצב זה, כאשר הנאשם שכוב על גבו ומספר תלמידים יושבים על בטנו, וכדי להגיע לגירוי וסיפוק מיניים, נהג הנאשם להקפיץ קלות את התלמידים עליו באופן בו גופו התחכך בגופם.

עוד במסגרת המשחק, במספר מקרים, בכיתות שונות, עודד הנאשם את התלמידים להרים חלקית את חולצתו ולחשוף את בטנו ואת חזהו, וכן ללטף וללוש את בטנו וחזהו. כמו כן, במהלך המשחקים הנאשם אפשר לתלמידים לחלוץ את גרביו ונעליו.

במהלך תקופה זו, במספר מועדים אשר אינם ידועים במדויק, בבית הספר, במהלך המשחק, בכיתות שונות, הגיע הנאשם לפורקן בתוך מכנסיו.
ב- 27.6.19, בכיתה א ובה 25 תלמידים בגילאים 6-7, לימד הנאשם את הילדים רובוטיקה. הנאשם נעל את הכיתה ושיחק עם הילדים את המשחק וזאת לשם גירוי או סיפוק מיניים. בנסיבות אלו, הורידו הילדים לנאשם נעליים, גרביים ואת חגורת מכנסיו. כן, פרמו התלמידים לנאשם את כפתורי החולצה והרימו את החולצה והציצית כך שבטנו וחזהו של הנאשם נחשפו. הנאשם לא הפסיק זאת. הילדים המשיכו והפשילו מכנסיו ותחתוניו של הנאשם. אחת מהתלמידות אף אחזה באיבר מינו של הנאשם והנאשם הגיע לפורקן מיני, לעיני הילדים.

עוד בפתח תקווה
זאב גולדשמיט מיכאל פרוסמושקין 27/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 21/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 12/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 11/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 25/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
דדי החתול הכתום מבקר אצלכם בבית
דדי החתול הכתום מבקר אצלכם בבית
הולכת רגל נפגעה מרכב בירושלים
הולכת רגל נפגעה מרכב בירושלים
המאבק על הפגיעה בהטבות המס בעכו
המאבק על הפגיעה בהטבות המס בעכו
העיצוב הסקנדינבי
העיצוב הסקנדינבי - קווים לדמותו
שתי פצועות בתאונה ימית בכנרת
מרטין דרוקר זל , הפועל רעננה לא הייתה קיימת בלעדיו
הגיעה לגבורות
נבחרת הכדורשת של רמת השרון. משתתפת באליפות הארצית
התחילו ברגל ימין
החלו העבודות להקמת אצטדיון חדש בצפת
צפת בדרך לאיצטדיון חדש