פתח תקווה

בשורה משמחת להורי גני 'אם המושבות' בפ"ת

גני הילדים 'סביון' עוברים למבני קבע חדשים ומרווחים

כתב לוקאל 13/08/2019
צילום: פרטי

תחילת שנת הלימודים בפתח ובפתחה בשורה: מאמציהם הרבים של הרב יוסף בוסו, הרב אליהו גינת בשיתוף עם ראש העיר גרינברג – נשאו פרי ו-2 גני הילדים 'סביון' של מעיין החינוך התורני, ברחוב חדרה בעיר (גילאי 3-4) עוברים ומתחדשים במבני קבע מרווחים וחדשים.

במכתב שנשלח להורים מטעם הנהלת רשת מעיין החינוך התורני, נאמר כי: "במבנים החדשים ימשיכו ליהנות התלמידים היקרים מכל התוכניות והשירותים הנלווים כפי שהיו, כשבכללם צהרונית תמ"ת, הגן המוסיקלי ועוד"

הרב יוסף בוסו, מנכ"ל הרשת: "מדובר בבשורה של ממש עבור הורי הילדים בשכונת אם המושבות, חשוב להדגיש כי לצד ההשקעה במבנים, אנו משקיעים כל העת גם בהשתלמויות והכשרות לגננות ,כדי שיוכלו להמשיך ולהעניק לילדים את החינוך הטוב ביותר. אני מודה לראש העיר רמי גרינברג על דאגתו הרבה והמאמצים למען הגנים החדשים"  

רשת גני 'מעיין החינוך בפ"ת' מונה: 61 גני ילדים, 47 צהרוניות, 12 גני שפה, 4 מעונות ו-3 מרכזי העשרה: מדעי-טכנולוגי, מרכז מוזיקלי- קונסרבטוריון לצעירים  ומרכז ג'מבורי וסנוזלן.
כשבשכונת אם המושבות קיימים 6 גנים, בהם גני סביון לגילאי 3 ו4 (עוברים למשכנם החדש ברחוב חדרה 12 וברחוב יבניאל 7) גני דובדבן ברח' זכרון יעקב לגילאי 5 -6 וגני נרקיס ברחוב ציונה לגילאי 3-4. 

עוד בפתח תקווה
הירקון . טבע עירוני
כתב לוקאל 28/04/2019
תערוכה ביפן , יובל נקר
כתב לוקאל 15/04/2019
הצלחה לתלמידי פת בתחרות הדיבייט הארצית
כתב לוקאל 25/03/2019
	תלמידים לומדים לשים גבולות בווטסאפ
כתב לוקאל 04/02/2019
כתב לוקאל 17/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
יצא לסיבוב
"אני אשבור לך את כל הפרצוף"
קטין נעצר בחשד לשוד מזוין בפיצוצייה
מרדף מהסרטים בהוד השרון
מרדף מהסרטים בהוד השרון
הטיילת בראשל"צ משנה את פניה
ילד נפצע קשה מפגיעת רכב משמר הגבול
"הרצליה זוכרת"
באילו מצבים כדאי ללכת לייעוץ הורים?
באילו מצבים כדאי ללכת לייעוץ הורים?