קרית גת

פתחו את עונת הקרמבו

’כנפיים של קרמבו‘ - סניף קריית גת, פותחים שנת פעילות שישית

כתב לוקאל 27/11/2018
פעילי קריית גת מכנפיים של קרמבו (צילום: כנפיים של קרמבו)

עשרות פעילי תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' מסניף קריית גת, חדשים וותיקים, הגיעו לבושים במדי התנועה ועם המון גאווה בלב, לפעולת הפתיחה של הסניף שמתארח בתיכון שלאון.

ההתרגשות הייתה בשיאה והציפייה - לשוב ולהיפגש האחד עם השני לאחר חודשי החופש הייתה גדולה.

דקות ספורות לפני שהחניכים הגיעו לפעולת הפתיחה, דקות ההתרגשות שלפני בואן של ההסעות, גרמו ללב ולבטן להתרחב ולחיוך לא לרדת מהפנים.

לבושים במדי התנועה וכמיטב המסורת הקרמבואית, החלו הפעילים לצעוק את המוראלים, אותם שירי פתיחת פעילות שכולם מחכים להם כל כך. סוג של קריאות שמחה משולבות בקטעי שירה שחוזרים על עצמם שוב ושוב עד שמתעצמת בכולם תחושת ה"ביחד". שירים שאיתם מגיע הקול הצרוד, הדמעות המרגשות והחיבוקים.

המוראלים ומשחקי הגיבוש הסתיימו. החניכים מלווים בחונכים שלהם ובמדריכים, התחלקו לקבוצות והחלו את פעילות תחילת שנה המשותפת שלהם.

עדי אמגר, 17, רכזת התקשורת של הסניף מסכמת את הפעולה: ”שנה שעברה הייתי חונכת והשנה, אני רכזת תקשורת. זה תפקיד חדש בשבילי, שמאפשר לי לחוות ולהתחבר להרבה רגעים מיוחדים ומרגשים שמתרחשים בסניף. השנה ראיתי את הפעולה בצורה אחרת - קצת שונה. אם בשנה שעברה הייתי רק בפעולות של הקבוצה שלי, השנה...פשוט הסתובבתי בין הקבוצות וחוויתי קצת מהכול, וזה היה מדהים. כשילד עם שיתוק מוחין מניח יד מנחמת על כתפו של החונך שלו שהגיע קצת טרוד לפעולה ומצליח להעלות חיוך על פניו מבחינתי זה רגע מרגש שמייצג את סיפורי החברות הנפלאים שנרקמים פה בין כולם".

בסיום הפעולה, הייתה הרגשה כזאת שהזמן חלף מהר מדי. כולם באו במטרה משותפת - לקבל כל אחד באהבה ובזרועות פתוחות, ובעיקר, ליצור ביחד מקום ומשמעות לכל אדם.

 סניף קריית גת, פועל בתיכון שלאון , בימי שלישי ורביעי בין השעות 17:00-20:30.

 

 

עוד בקרית גת
אתר לוקאל 11/11/2018
אתר לוקאל 05/11/2018
כתב לוקאל 03/10/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
ניצה חן,תנהל את תיכון מטרו ווסט
מנהלת חדשה לתיכון מטרו ווסט רעננה
רעננה בדרך סיבוב שני
רעננה בדרך לסיבוב שני
הוצגה רשימת "רעננים" למועצת העיר
שני פצועי ירי במועדון בחיפה
זיהום האוויר
תחנות ניטור חדשות ומתקדמות באם המושבות
קול העוצמה סוגרים שנה תשיעית
"קול העוצמה" סוגרים שנה תשיעית
ראש העיר משה פדלון וגלית רוניס מנהלת מחלקת גנים ונוף עם כרזת היער העירוני
הרצליה זכתה במקום הראשון במיזם של משרד החקלאות "יער עירוני"
 כבר לא זרים
כבר לא זרים