קרית גת

נעצר חשוד בגניבת עשרות אלפי שקלים

צעיר בן 24 נעצר בחשד כי גנב מעל 100 אלף שקל וסיגריות מתחנת דלק בקריית גת. החשוד נעצר בתום מרדף משטרתי

מיכאל פרוסמושקין 04/12/2018
מעצרו של החשוד הוארך (iclipart)

 תגובה מהירה הלילה של המשטרה, סיכלה גניבת כספי הפידיון בסכום של למעלה ממאה אלף שקל וחפיסות סיגריות מתחנת דלק בעיר קריית גת. מרדף רגלי קצר אחר החשוד (24) והוא נעצר על ידי השוטרים.

היום (שלישי) לפנות בוקר התקבל דיווח במוקד המשטרה על חשוד שפרץ לחנות הנוחות בתחנת הדלק שברחוב הבנים בקריית גת. שוטרי הסיור במשטרה הוזנקו והגיעו חיש למקום ומיד זיהו חשוד שיצא מתחנת הדלק והחל להימלט רגלית. השוטרים החלו במרדף רגלי אחריו תוך שכוחות נוספים מאגפים את החשוד מכיוונים נוספים. לאחר מרדף קצר על פני מאות מטרים, הצליחו השוטרים ללכוד את החשוד שבמסלול בריחתו השליך את השלל אותו ניסה להשיג בהתפרצות. לאחר מעצרו איתרו השוטרים כפפות וכובע אותו חבש בעת המעשה. כמו כן במסלול בריחתו איתרו השוטרים תיק ובו סכום כסף של כ-120 אלף שקלים, שקית ובה עשרות חפיסות של סיגריות וכלי פריצה בהם נעזר בעת מעשיו.

החשוד, תושב רהט, הועבר לחקירה בתחנת המשטרה בקריית גת - שם מסר גרסתו לחוקריו וטען בין היתר כי היה זקוק לכסף בשל חוב לבנק. בצהריים הובא החשוד אל בית המשפט באשקלון שנעתר לבקשת חוקרי המשטרה והאריך את מעצרו בשישה ימים נוספים, עד 9 בדצמבר לטובת המשך החקירה.


עוד בקרית גת
חשבנו שיעניין אותך גם...
ילד נפצע קשה בבית כנסת באשדוד
העירייה תערער לעליון
תאונה קשה בבני ציון
פעוט נהרג מפגיעת רכב בבני ציון
S&P אישרה מחדש דירוג אשראי מושלם ilAAA לעיריית רעננה ותחזית יציבה
פעילות אכיפה למוצרי המזון
עיריית כפר סבא שומרת על בריאות התושבים
12 שנה לנפילת הטיל במוסך הרכבת
רוכב אופניים נהרג בתאונה
ירושלים במקום השני בהתחלות הבניה