קרית גת

אם ובתה נהרגו בתאונה ליד קרית גת

בתאונה עצמית בכביש 6 נהרגו אם ובתה התינוקת. עוד שלושה בני אדם נפצעו בדרגות פציעה שונות. המשטרה פתחה בחקירה

מיכאל פרוסמושקין 08/12/2018
זירת התאונה (צילום: משטרה)

 אם ובתה התינוקת כבת חודשיים נהרגו בתאונת דרכים הערב (שישי) באזור קרית גת. 

 בשעה 17:36 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על תאונה קשה בין שני כלי רכב בכביש 6  סמוך למחלף קרית גת לכיוון מאחז.  צוותי הרפואה נאלצו לקבוע את מותה של אשה כבת 30  ובמקביל חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוח רפואי של צה"ל  העניקו  טיפול רפואי ופינו במסוק צבאי לבי"ח סורוקה תינוקת  עם פגיעה רב מערכתית במצב קריטי תוך פעולות החייאה, אך בהמשך היא מתה מפצעיה. 

פאראמדיק מד"א דן בן ישי סיפר: "הגענו לזירת תאונה קשה מאוד, הכביש היה חלק והמקום היה חשוך, ראינו רכב הפוך ובסמוך שכבו 4 פצועים, אשה כבת 30 הייתה מחוסרת הכרה,  עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד,  ביצענו בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה, תינוקת כבת שנה הייתה מחוסרת הכרה ללא נשימה וללא דופק, עם פגיעה רב מערכתית, הענקנו לה טיפול רפואי, ביצענו פעולות החייאה  והעלנו אותה למסוק צבאי שנחת בסמוך, צעיר כבן 20 שכב בהכרה מעורפלת וסבל מפגיעת ראש, טיפלנו בו, ולאחר שהרדמנו והנשמנו אותו העברנו אותו וגבר נוסף כבן 40 שהיה בהכרה מלאה ונחבל בראשו למסוק  והם פונו לסורוקה, מהרכב חולצה צעירה כבת 18 בהכרה מלאה ולאחר טיפול ראשוני פינינו אותה לבית חולים כשמצבה בינוני ויציב".
 
מבית החולים נמסר כי במוסד הרפואי מטופלים: גבר כבן 23 עם פגיעה רב מערכתית במצב קשה שהועבר לחדר הניתוח, בחורה בת 18 במצב בינוני עם חבלת ראש שאושפזה להמשך טיפול ביחידה לטיפול נמרץ במחלקה הנוירוכירורגית וצעירה נוספת  בת 21 במצב בינוני.
 מפרטים ראשוניים של המשטרה עולה כי רכב פרטי, בו ישבו חמישה נוסעים לרבות הנהג, נסע מכיוון דרום לצפון. בשלב מסוים ומסיבה אותה יבחנו בוחני התאונות, סטה הרכב והתהפך דרך התעלה שמפריד בין כיווני הנסיעה עד שנעצר על נתיבי הנסיעה לכיוון דרום. 

 

 

 

 

 

עוד בקרית גת
חשבנו שיעניין אותך גם...
תאונת דרכים בין שתי משאיות סמוך לצריפין
תאונת דרכים בין שתי משאיות סמוך לצריפין
האלופה שלנו
בגלל עבודות: קטעים בנתיבי איילון ייסגרו בסופי שבוע
אישה נהרגה בתאונה בתל אביב
הרגעים של רייף
יורחבו ימי הצהרונים בספטמבר
אנשי החינוך המצטיינים לשנת 2018
בדרך לביה"ס עוברים בבנק