קרית גת

חשד: צעירה סחטה קטינים

צעירה מקריית גת נעצרה בחשד כי במספר הזדמנויות סחטה קטינים. לאחר שהושלמה החקירה, הוגש נגדה כתב אישום חמור

מיכאל פרוסמושקין 23/04/2019
כתב אישום חמור (iclipasrt)

חקירת המשטרה חשפה רצף מקרים של סחיטת קטינים על ידי חשודה, בת 25, מקריית גת תוך כדי איומים עליהם. לאחר שמעצרה הוארך והסתיימה מלאכת החקירה, הגישה נגדה אתמול (יום שני) חטיבת התביעות במשטרה כתב אישום בבית המשפט. 

פעילות חקירתית אותה ערכו חוקרי מחלק הנוער בתחנת המשטרה בעיר קריית גת, הביאה לאיסוף ראיות ועדויות ממספר צעירים שעל פי חומרי החקירה נסחטו כספית בידי צעירה תושבת קריית גת אף היא, וכל זאת תוך שהחשודה נוהגת לאיים על שלמות גופם באמצעות כלי תקיפה שונים. בעקבות המעשים נעצרה הנאשמת על ידי חוקרי המשטרה ומעצרה זה הוארך מעת לעת לטובת המשך פעולות החקירה.  

מחומרי החקירה וכתב האישום עולה כי בתאריך 20.3 בשעת ערב מאוחרת, פגשה הנאשמת שני קטינים (בגילאי 17 לערך) בסמוך לאחד ממוסדות החינוך בעיר. במועד זה ביקשה מאחד הקטינים שיארגן בעבורה סמים ולאחר שזה השיב כי אין ביכולתו לעשות כן מאחר ואינו מתעסק בכך, נופפה לעברו הנאשמת בכלי חד והחלה נוזפת בו. בהמשך לכך, ובשל דרישתה של הנאשמת, ניגש אחד הקטינים במטרה להוציא סכום כסף מכספומט אך לא שב למקום המפגש. בעקבות כך פנתה הנאשמת לחברו ובטענה כי חברו "הבריז" יהא עליו לשאת בתשלום עבורה ודרשה זאת ממנו באיומי כלי חד- מספריים. למחרת היום, הגיעה הנאשמת אל סמוך לביתו של הצעיר שהבטיח להוציא כסף עבורה ודרשה ממנו סכום של כ-500 שקל והורתה לו להשיג סכום כסף זה עד שעות הערב, אלמלא כך איימה כי תדקור אותו. 

עוד עלה בחקירה אודות מקרה נוסף שארע מספר שבועות לפני כן, אז פנתה הנאשמת אל קטין (15) ודרשה שיארגן עבור אחיה המרצה תקופת מאסר סכום כסף ל"קנטינה", ואף ציינה בפניו כי במידה ולא יעשה כן, אחיה ישלח נגדו את חבריו. בעקבות איומים אלו ציין הקטין כי ינסה לארגן ולהיענות לדרישתה של הנאשמת. ביום למחרת, הגדילה לעשות הנאשמת ודרשה מהקטין למכור את המחשב הנייד אותו קיבל ממועדון בעיר ואף הפנתה את הקטין אל "רוכש" עמו יש לה הכרות. הקטין מכר את המחשב הנייד כפי שדרשה הנאשמת אך קיבל לידיו רק 250 שקל מתוך 1,500 ש"ח שסוכמו טרם העסקה, ואת היתרה סרב בהמשך הקונה לשלם. כעבור פרק זמן פגש הקטין את הנאשמת בעת שהיה בדרכו אל ביה"ס. לשאלתה בעניין הכסף, סיפר לה כי קיבל רק 250 שקלים והנאשמת דרשה אותם ואף הורתה לו להשיג 250 שקלים נוספים עבור אחיה, כאמור, ואילצה אותו בכך לקחת את כספו של אחיו הקטין (11) וביקש סכום נוסף מאמו וכל זאת על מנת לרצות את מבוקשה ומהחשש כי הנאשמת תפגע בו.
 
כאמור, השבוע הוגש נגדה כתב אישום. 

עוד בקרית גת
מיכאל פרוסמושקין 05/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 03/11/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 07/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 03/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
האוהבים הצעירים
ממצאים אריכאולוגים במוזאון אורי גלר
ממצאים אריכאולוגים ב'מוזאון אורי גלר'
ועד הגנים מתנגד לשינויים שמתכננת העירייה בהפעלת גני היול"א
נמשכת מגמת הפינויים בנגב
משה פדלון ניצח בבחירות וממשיך לקדנציה נוספת
משה פדלון ניצח בבחירות וממשיך לקדנציה נוספת
ציפי כהן. אלה תהומות שאי אפשר לתאר אותם
"דיכאון אחרי לידה יכול לקרות לכל אחת"
תנועות הנוער מארחות  את תושבי רעננה
תנועות הנוער מארחות את תושבי רעננה
כבר לא לבד