קרית מלאכי

למה ליסינג תפעולי הוא עסקה טובה לעסקים קטנים ובינוניים?

גם אחזקת צי רכבים קטן, מצריכה התעסקות רבה. לכן, ליסינג תפעולי טוב גם עבור עסקים קטנים ובינוניים.

אתר לוקאל 02/07/2018
למה ליסינג תפעולי הוא עסקה טובה לעסקים קטנים ובינוניים?
pixabay

מתן רכבים הפך לסעיף מקובל בחוזי העסקה בחברות רבות, ולעתים מדובר גם בצורך ממשי בשל אופי העסק. אולם, כאשר מדובר בעסק קטן או בינוני, עלות רכישת רכבים לעובדים יכולה להיות יקרה מאד, ולכך צריך להוסיף גם את העלויות הנוספות, כמו אגרות רישוי, ביטוחים, טיפולים ועוד.

למי מתאים פתרון של ליסינג תפעולי?

שירותי ליסינג תפעולי הם לא בלעדיים לחברות גדולות, גם עסקים קטנים ובינוניים יכולים להפיק תועלת רבה ממסלול זה. באמצעות עסקת ליסינג, תוכלו להציע לעובדים שלכם בחירה מתוך צי רכבים חדש ובהתאם לצרכי העבודה. העובדים יהנו מרכב משודרג, נקי ומוכן לשימוש כחלק מתנאי העסקתם ואתם תרוויחו עובדים מרוצים, במינימום מאמץ מצדכם. אם רכב חדש הוא הוצאה כבדה מדי, ישנם גם אפיקים של רכב יד ראשונה, הזולים מרכבים חדשים עם 0 ק"מ, אך כמעט לא ניתן להרגיש בהבדל.

ליסינג תפעולי הוא עסקה טובה במיוחד עבור עסקים קטנים ובינוניים, מכיוון שבמקומות כאלו צריכים להשקיע את כל הזמן והמרץ בפיתוח העסק ותפעולו, ולמנהלי העסק אין את הפנאי או את הידע לעסוק גם בניהול צי רכבים לעובדים, גם אם מדובר בסופו של דבר במספר רכבים בודדים. בזכות שירותי ליסינג מימוני, מנהלי העסק חוסכים גם בזמן וגם בעלויות. בניגוד לקניית רכבים, המצריכה הון עצמי גבוה, בליסינג תפעולי תוכלו ליהנות מרכבים בדגמים חדשים ושמורים, בפריסת תשלומים נוחה, שתכלול גם את כל הביטוחים והטיפולים הדרושים.

יתרון נוסף, קשור גם הוא לחסכון בזמן, אך הפעם מצד העובדים. בעסק קטן כל עובד חשוב ויש דגש רב על התפוקה היומית, לכן איחור או חיסור של עובד עלולים להשפיע רבות על המערך העסקי כולו. בליסינג תפעולי, כל השירותים ניתנים על ידי חברת הליסינג, כולל לקיחת הרכב לטסט או למבחני רישוי, וכך העובד עצמו לא יצטרך לקחת יום חופש או לאחר לעבודה כדי לטפל בכך.

כמנהלי עסק, יש לכם כל כך הרבה מטלות ומשימות שצריך לדאוג להן. באמצעות ליסינג תפעולי לעובדים וגם לעצמכם, תוכלו להוריד מטלה אחת מסדר היום.

עוד בקרית מלאכי
חשבנו שיעניין אותך גם...
הדמיה של הפרויקט
הדמיה של הפרויקט
הישג לעיריית הודש בביהמש
הישג לעיריית הוד"ש בביהמ"ש
רמי פינתה אלפי דונם בנגב שנזרעו בניגוד לחוק
רמ''י פינתה אלפי דונם בנגב שנזרעו בניגוד לחוק
ארז בנודיס מונה למאמן הפועל כפר סבא
ארז בנודיס מונה למאמן הפועל כפ"ס
 פסטיבל הסרט הקצר בש- עש לאון אדרי
פסטיבל הסרט הקצר ע"ש לאון אדרי
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
נעצרו חשודים במכירת חמץ בבני ברק
נעצרו חשודים במכירת חמץ בבני ברק
מצילים את הנרקיס הסתווי