קרית מלאכי

פעם שלישית קרמבו

סניף קריית מלאכי של 'כנפיים של קרמבו' מתחיל את שנת הפעילות השלישית. נוה ממן, רכז תקשורת בסניף מספר על התחושות

אתר לוקאל 19/12/2018
נווה ממן וטליה בז'רנו מנכלית התנועה (צילום: כנפיים של קרמבו)

לפני מספר שבועות, התכנסו פעילי סניף קריית מלאכי של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו', תנועת הנוער היחידה מסוגה שמשלבת צעירים עם ובלי צרכים מיוחדים, בבית ספר 'נצח ישראל' שבעיר. הפעילים חזרו זה עתה מחופשה ארוכה, מלאי התרגשות לקראת פתיחתה של שנת הפעילות השלישית של הסניף.

ההתרגשות הגיעה לשיאה כאשר רכב הסעה נגיש הגיע לחנייה הצמודה לסניף. בהסעה זו נמצאים החניכים, מתרגשים ומתלהבים לחזור לסניף אחרי חופשת הקיץ הארוכה. כשהחניכים ירדו מההסעה, ניתן היה לראות בבירור את החיבור המיוחד ביניהם לבין החונכים שלהם, כשכל חניך רץ בהתרגשות לעבר חונכיו וחיבק אותם הכי חזק שרק יכול.

לאחר המפגש המרגש נכנסו הפעילים לסניף והחלו בשירת המוראלים שירי הגיבוש של התנועה, כשכל חניך בוחר את המוראל האהוב עליו ושר אותו במרכז המעגל. בסיום  המוראלים, התחלקו החניכים בליווי חונכיהם לקבוצות הפעולה השונות, כשכל קבוצה עברה פעילויות שונות וייחודיות לה לפי החניכים הנמצאים בה.

נוה ממן, 16, רכז התקשורת בסניף משתף בהתרגשות: "בקרמבו אני מרגיש מישהו אחר, מישהו שאני יותר אוהב להיות. בקרמבו אני מרגיש שאני יכול להיות מי שאני באמת, בלי שיתייגו אותי או ישפטו אותי על פי סטיגמות או דעות קדומות. אני מרגיש שסוף סוף חזרתי הביתה".

הפעולה הסתיימה והפעילים נפרדו אחד מהשני ברגשות מעורבים- עצובים שנגמרה הפעולה, אך מאושרים, כיוון שידעו שאת החיוך המרוח על פניהם של חבריהם לסניף יזכו לראות גם בשבוע הבא. ללא ספק, את החיוך הזה - אי אפשר למחוק.

סניף קריית מלאכי, פועל בבית ספר 'נצח ישראל', בימי רביעי בין השעות 15:00-20:30.

מאת: נוה ממן, 16, רכז תקשורת סניף קריית מלאכי


עוד בקרית מלאכי
חשבנו שיעניין אותך גם...
"הריקוד הציל את חיי"
אברהם טל לפני ההופעה
אברהם טל הופיע במסגרת פסטיבל גולדסטאר סאונד סיסטם 2019
מנחם קורצקי , ממשיך שנה נוספת ברעננה
מנחם קורצקי ימשיך שנה נוספת ברעננה
טיול חורף ב"שביל הפטריות"- הערבה התיכונה
המספרים של מושי
בן קיסר
ים של פעילויות לחופש הגדול באושילנד כ"ס
כנפיים של קרמבו נעים להכיר!
"כנפיים של קרמבו" נעים להכיר!
יריד עבודה בהייטק לבוגרי פיתוח תוכנה