ראשון לציון

דובר חדש לעיריית ראשל"צ

אריאל אבני מונה לראש אגף דוברות בעיריית ראשון לציון. יחליף את דוברת העירייה היוצאת , ליעד בראל גיל, שסיימה את תפקידה עקב מעבר לחו"ל וייכנס לתפקידו במהלך חודש יולי הקרוב

תמי מאור 24/06/2018
אריאל אבני. הדובר החדש (צילום: עיריית ראשון לציון)

בתום הליך מכרז, נבחר אריאל אבני (41) לתפקיד ראש אגף דוברות בעיריית ראשון לציון במקומה של ליעד בראל גיל שסיימה את תפקידה עקב מעבר לחו"ל. אבני ייכנס לתפקידו במהלך חודש יולי הקרוב. 

אבני, בעל תואר ראשון בתקשורת וניהול, מביא עמו ניסיון עשיר של למעלה מ-13 שנים בתחום הדוברות, יחסי הציבור, האסטרטגיה וניהול משברים. בתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל חברת יחסי הציבור "דבי תקשורת". במסגרת תפקידו ניהל את האסטרטגיה התקשורתית ואת מערך יחסי הציבור של גופים וחברות גדולות ומובילות במשק הישראלי ביניהן: סולל בונה, עמידר, מנהלת אירועי ה-70 למדינת ישראל, שותפות הרכבת הקלה, איגוד הכדורסל ועוד .

עם בחירתו, אמר אבני: "אני נרגש להיכנס לתפקיד המאתגר. ראשון לציון היא אחת הערים המרתקות בישראל המשלבת בחובה היסטוריה מפוארת ועתיד עם תמורות רבות לתושבי העיר, החל מפיתוח מתחמי העסקים, קליטת עשרות אלפי תושבים חדשים בשנים הקרובות ועד לשדרוג תשתיות התחבורה ברחבי העיר. אני נכון לאתגר ומודה על האמון שנתנו בי".

 

עוד בראשון לציון
חשבנו שיעניין אותך גם...
מישמיש, בן חצי שנה, מתוק אמיתי שמסתדר עם כולם
יום אימוץ חגיגי של כלבים וחתולים ברעננה
משאלת לב בחטיבת קלמן ברמת השרון
"משאלת לב" בחטיבת קלמן ברמת השרון
מועצת העיר אילת
מועצת העיר אילת דורשת מהממשלה להשקיע יותר ברפואה
פסטיבל החלל : פסח בין כוכבים
פסטיבל החלל : פסח בין כוכבים
הרב דר מיכאל לייטמן
צעד קטן של התחשבות, צעד גדול לחברה
 שבוע הספר בחצר השוק
ספרים רבותי ספרים
ריבוע כחול נדלן לא תשלם היטל השבחה על נכס באזהת ברעננה
ריבוע כחול נדל"ן לא תשלם היטל השבחה על נכס באזה"ת ברעננה
אופטימיות זהירה