ראשון לציון

דובר חדש לעיריית ראשל"צ

אריאל אבני מונה לראש אגף דוברות בעיריית ראשון לציון. יחליף את דוברת העירייה היוצאת , ליעד בראל גיל, שסיימה את תפקידה עקב מעבר לחו"ל וייכנס לתפקידו במהלך חודש יולי הקרוב

תמי מאור 24/06/2018
אריאל אבני. הדובר החדש (צילום: עיריית ראשון לציון)

בתום הליך מכרז, נבחר אריאל אבני (41) לתפקיד ראש אגף דוברות בעיריית ראשון לציון במקומה של ליעד בראל גיל שסיימה את תפקידה עקב מעבר לחו"ל. אבני ייכנס לתפקידו במהלך חודש יולי הקרוב. 

אבני, בעל תואר ראשון בתקשורת וניהול, מביא עמו ניסיון עשיר של למעלה מ-13 שנים בתחום הדוברות, יחסי הציבור, האסטרטגיה וניהול משברים. בתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל חברת יחסי הציבור "דבי תקשורת". במסגרת תפקידו ניהל את האסטרטגיה התקשורתית ואת מערך יחסי הציבור של גופים וחברות גדולות ומובילות במשק הישראלי ביניהן: סולל בונה, עמידר, מנהלת אירועי ה-70 למדינת ישראל, שותפות הרכבת הקלה, איגוד הכדורסל ועוד .

עם בחירתו, אמר אבני: "אני נרגש להיכנס לתפקיד המאתגר. ראשון לציון היא אחת הערים המרתקות בישראל המשלבת בחובה היסטוריה מפוארת ועתיד עם תמורות רבות לתושבי העיר, החל מפיתוח מתחמי העסקים, קליטת עשרות אלפי תושבים חדשים בשנים הקרובות ועד לשדרוג תשתיות התחבורה ברחבי העיר. אני נכון לאתגר ומודה על האמון שנתנו בי".

 

עוד בראשון לציון
חשבנו שיעניין אותך גם...
חוק גיוס חובה לצהל
חוק גיוס חובה
ספרים רבותיי ספרים
חינוך וקהילה בהוד השרון
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
מכתב נאצה הונח בפתח ביתו של עידן למדן
בעירייה נערכים למצב חירום
פרויקט ההתחדשות עירונית
פודטראק במתחם עופר בילו סנטר
מתחם אוכל חדשני בעופר בילו סנטר