ראשון לציון

מקוריאה לראשל"צ

משלחת של מאות קוריאנים מארגון KCSI - הנוצרים הקוריאנים לשלום ירושלים, הגיעו לישראל בין היתר בכדי להופיע בפני חברי איל"ן בראשון לציון

כתב לוקאל 27/06/2018
יו"ר עמותת איל"ן רו"ח אהוד רצאבי עם יו"ר איל"ן ראשל"צ שמעון קינן, להקות איל"ן ראשל"צ ומשלחת הנוצרים הקוריאנים (צילום: חן גלילי)

משלחת של מאות נוצרים קוריאנים לשלום ירושלים הגיעה לאחרונה לישראל לסיבוב הופעות במסגרתו הציגו את מיטב שירי וריקודי התרבות הקוריאנית בשילוב שירי ארץ-ישראל היפה. כחלק מסיבוב ההופעות והקשר המיוחד אשר נוצר עם עמותת איל"ן, הגיעו לאחרונה לראשון לציון שם הופיעו ביחד עם רקדני להקת "גלגלי ראשון לציון של עמותת איל"ן בשיתוף עם עיריית ראשל"צ וכן עם להקות צעירות של העמותה להקת "גלגלי" ר.נ.י" ולהקת הילדים "כוכבים בתנועה" ראשל"צ. באירוע השתתפו יו"ר עמותת איל"ן רו"ח אהוד רצאבי, מאן סונג- נשיא ארגון kibi העולמי וד״ר הו צ׳ינג צ׳ונג - סגן נשיא ארגון kifa, מנכ"ל העמותה בועז הרמן, ראש עיריית ראשל"צ דב צור, יו"ר איל"ן ראשל"צ שמעון קינן וקהל רב נוסף מראשל"צ והסביבה.

במהלך ההופעה הציגו את אמנות הלחימה הקוריאנית – טקוואנדו, שירים מסורתיים קוריאניים וכן ריקודים מסורתיים. להקות איל"ן הופיעו ובהמשך רקדה המשלחת יחד עם חברי איל"ן לריקוד משותף ומרגש.

 בראש המשלחת הקוריאנית, עמדו מאן סונג- נשיא ארגון kibi העולמי וד״ר הו צ׳ינג צ׳ונג - סגן נשיא ארגון kifa, שהתרשמו מהפעילות והביעו התרגשותם הרבה מההופעות בישראל ומהמפגש המרגש עם חברי איל"ן, לו הם חיכו מאוד עוד כשפגשו את יו"ר העמותה בביקורו לפני כשנה בקוריאה שם נוצר הקשר ושיתוף הפעולה שהמשיך גם למופע שנערך בשנה שעברה באיל"ן חיפה.   

יו"ר העמותה, רו"ח אהוד רצאבי: "הקשר עם הקוריאנים החל עוד בתערוכת הציורים של ילדי איל"ן במשרד החוץ לפני כשנה. מאז, היה זה תחילתו של מסע הכרה בינלאומית ביכולותיה של עמותת איל"ן בטיפול רחב וכולל באנשים עם מוגבלויות ברחבי העולם. אני מאמין ששיתוף פעולה בינלאומי בדגש על יכולות הגופים ההתנדבותיים בישראל עם שכמותם ברחבי העולם, עשוי לסייע לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים וכן ליצור עולם טוב יותר לחיות בו".

 ארגון KCSI הם קואליציה עולמית של נוצרים קוריאנים המכירים בחשיבות המקראית של העם היהודי. חבריה, מאזורים שונים סביב הגלובוס, כולל דרום קוריאה, ארה"ב, סין, יפן וטאיוון, מפללים לשלום ירושלים במשך 30 השנים האחרונות. פסטיבל התרבות הקוריאנית "שלום ירושלים" אשר נערך לאחרונה הוא אירוע שנתי שהחל לפני כ-5 שנים, כניסיון לאחד בין הקהילה היהודית והקהילה האסייתית הנוצרית. הארגון מקווה שהפסטיבל יהווה צעד קטן ומשמעותי לקידום תמיכה בינלאומית לשלומה וביטחונה של מדינת ישראל.

 

 

עוד בראשון לציון
תמי מאור 18/11/2018
כתב לוקאל 12/11/2018
אתר לוקאל 11/11/2018
אתר לוקאל 05/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
נתפס משלוח אלמוגים לא חוקי לבעל חנות בצפון
נתפס משלוח אלמוגים לא חוקי
על הקשקש
על הקשקש
מכינה את הממחטות
מכינה את הממחטות
הודיני
ביקור המלכה
טיפים לבחירת תערובת קפה
לקום מתוך השכול
להציב פקח קבוע בחוף הנפרד