ראשון לציון

טיפים לבניית אתר תדמית לעסק או לחברה

לאתר תדמית יש יתרונות רבים עבור עסקים וחברות. אספנו עבורכם טיפים חשובים שיסייעו למקסם יתרונות אלו.

אתר לוקאל 02/07/2018
טיפים לבניית אתר תדמית לעסק או לחברה
pixabay

אתרי תדמית הם כלי מודרני חשוב בפרסום ושיווק עסקים וחברות ויש להם יתרונות רבים שאפשר לנצל לטובת חשיפת העסק למספר רב של גולשים, הרחבת מעגל הלקוחות והגדלת רווחי העסק. לכן חשוב להקדיש מחשבה לרושם שאנו רוצים ליצור באמצעות האתר. לשם כך, אספנו עבורכם טיפים מועילים לבניית אתרי תדמית לעסקים.

תדמית בונים כבר בשלב התכנון

בניית תדמית מתחילה משלב התכנון ולכן הטיפ הראשון והעיקרי מתייחס לבחירה בחברה המספקת שירות בניית אתרים. בחירה נכונה בחברה מקצועית, בעלת ניסיון בבניית אתרים למטרת תדמית לעסקים וחברות, תדע לנהל את התכנון ואת תהליך בניית האתר, בצורה יעילה וממוקדת ובכך תחסוך לבעל העסק זמן, כסף ובלבול.  

טיפים נוספים לבניית אתרי תדמית

פגישה מקדימה להכרות ואפיון העסק. הגדרה של פלח שוק אליו מיועד האתר ומה מטרת האתר: חשיפה, מידע, מכירה, שיווק, מתן שירות ועוד. במהלך הפגישה יוחלט גם מה יהיה שם האתר, כאשר מומלץ להשתמש בשם העסק עצמו, או במשהו קרוב לשם, כדי להקל על מציאת העסק על ידי גולשים.

שימוש בגרפיקה מתקדמת לצורך עיצוב מרשים של האתר ובניית לוגו, התואם לאופי העסק. אם לעסק יש כבר לוגו קיים, לעשות בו שימוש בראש האתר או באחת הפינות, כדי שתהיה זהות בין העסק לאתר ולאפשר זיהוי מהיר על ידי לקוחות. מומלץ ליצור עיצוב נעים לעין ולא עמוס וצבעוני מדי, כדי לגרום לאנשים שנכנסו לרצות להישאר ולגלוש באתר. כלל חשוב הוא להיצמד לתדמית העסק ולא לנסות ליצור רושם אחר שיכול להטעות גולשים.

מינוף ייחודיות העסק והדגשתו באתר התדמית. אם באמצעות הדגשת השירות הייחודי של המקום, מבצעים המשתנים מעת לעת, לקוחות גדולים ומוכרים, תעודות הצלחה וקישורים לאזכורים בכתבות בעיתונים וברחבי המדיה.

בניית ממשק נוח לתפעול, המאפשר גלישה מהירה לנכנסים לאתר וניהול עצמאי של האתר על ידי בעל העסק, כדי שיוכל להוסיף או לערוך תוכן, להעלות קישורים ופעולות ניהול נוספות.

להמעיט בתוכן בעמוד הפתיחה של אתר התדמית, כדי לא להרתיע גולשים שנכנסו לאתר. במקום זה להוסיף לשוניות שיפנו לנושאים שונים כמו: אודות הצוות, מאמרי תוכן, חנות אונליין, מידע מקצועי, שאלות נפוצות ועוד. באתר התדמית רצוי להדגיש את הלוגו, שם העסק, המלצות ייחודיות של לקוחות, לכתוב כמה מילים על אופי העסק והשירות וכמובן - פרטי יצירת קשר.

  הטמעת מערכת לקידום האתר באמצעות שימוש במילות מפתח כבר בשם האתר ובתוכן המופיע בו. באופן זה אנשים שייכנסו לחפש שירות מסוים במנועי החיפוש באינטרנט, יקבלו את האתר בתוצאות החיפוש.

רגע לפני שמעלים את אתר התדמית לרשת, בדקו שכל התשתיות מוכנות והפרטים המופיעים נכונים וכתובים ללא שגיאות. שיהיה בהצלחה!

עוד בראשון לציון
יזמות בכל גיל
כתב לוקאל 16/07/2019
כתב לוקאל 17/01/2019
כתב לוקאל 13/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
לוד: אישה הותקפה בביתה - מצבה אנוש
אלופות המדינה לנשים בטניס
מעבירים את השלטון חלק
רחובות פותחת את שנת הלימודים
מוקד רפואה דחופה יוקם במגדל העמק
מוקד רפואה דחופה יוקם במגדל העמק
העבודות בבניין הסמוך גורמות למפגעי לכלוך
חשד: נכנס לדירת אישה ותקף אותה
ארבעת המופלאים
מישהו הזמין פורץ?