ראשון לציון

כתב אישום נגד מעורבים בהעברת נשים מבלארוס לישראל והעסקתן בזנות

תושבי תל אביב, ראשון לציון וחולון הואשמו בעבירות של גרימה לעזיבת המדינה לשם זנות, החזקת מקום לשם זנות , סרסרות למעשי זנות ואיסור פרסום של הצעה לעיסוק בזנות

מיכאל פרוסמושקין 14/08/2018
כתב אישום חמור (iclipasrt)

פרקליטות מחוז דרום הגישה ביום שני השבוע לבית המשפט המחוזי בתל אביב  כתב אישום נגד בן 39 מתל אביב ,  בן 30 מראשון לציון, בן 35 מחולון ובן 35 מראשון לציון  בגין ביצוע עבירות של גרימה לעזיבת המדינה לשם זנות, החזקת מקום לשם זנות , סרסרות למעשי זנות  ואיסור פרסום של הצעה לעיסוק בזנות.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד  מסעד מסעד  עולה כי  במועד שאינו ידוע ,  קשרו הנאשמים קשר לפיו ייגרמו לנשים לעזוב את בלארוס לארץ, לשם עיסוק בארץ בזנות .

בהתאם לקשר ולשם קידומו, יצר אזרח ישראל המתגורר בבלארוס, קשר עם הנאשמים לצורך תיאום והעברת נשים מבלארוס לישראל והעסקתן בישראל בזנות.

במסגרת הקשר ולשם קידומו, איתר אחד הנאשמים  צעירים, צילם את תעודות הזהות שלהם, והעביר את  הצילום  יחד עם "הזמנת תייר" החתומה על ידי אותו צעיר, בכוונה "לשדך" לכל אישה שאמורה לעסוק בזנות בישראל, צעיר שבאמצעותו ניתן יהיה להציג מצג שווא בפני הרשויות בישראל, לפיו, האישה מבלארוס מגיעה להתארח אצל אותו בחור צעיר.

עוד עולה כי במסגרת הקשר ולצורך העסקת הנשים בזנות בישראל, פרסם אחד הנאשמים  את התמונות של הנשים באתר האינטרנט sexadir.co.il , תחת מודעת כיסוי לפיה, הנשים מספקות שירותי עיסוי בדירות פרטיות.

 
הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרם של הנאשמים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

עוד בראשון לציון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרב יעקב יצחק זילברמן
נשיא ברזיל ביטל את ביקורו ברעננה
הולך רגל נהרג בכביש 431
הולך רגל נהרג בכביש 431
הפופוליזם של מתנגדי הצעת חוק 'חופש בחירת שמאי' (טור דעה)
"אני אנצח בגדול"
סוד ההצלחה של טיפולים קוסמטיים
הושק מיזם המנטורים ברמת השרון
יוזמה חדשה ברמת השרון
חשד להצתה נוספת של עסק במתחם השוק
שיפוצניק מואשם בביצוע מעשים מגונים בקטינה