ראשון לציון

חבל על הזמן

עיריית ראשל"צ ממשיכה בהנגשת שירותי העירייה עם קביעת תור מראש למרכזי השירות בנושא כספים

תמי מאור 26/08/2018
שירות זמין, הזמנת תורים (צילום: דוברות עיריית ראשון לציון)

זקוקים לשירות בענייני כספים בבניין העירייה בראשון לציון? לפני שאתם יוצאים מהבית, קיבעו תור באתר האינטרנט העירוני וחיסכו זמן המתנה. השירות הוכנס לראשונה באגף החינוך הקדם יסודי והקל משמעותית על תהליך רישום הילדים לגנים. כעת ניתן לקבוע תור מראש גם למרכזי השירות של הכספים בבניין העירייה ברחוב הכרמל ובמרכז השירות במערב בעיר ברחוב גולדה מאיר. בעירייה מציינים כי בהמשך יופעל השירות גם ביחידות נוספות.

בעת הזמנת התור תתבקשו להכניס את מספר הזהות שלכם, והוא ישמש לזיהוי שלכם ולקבלת התור המוזמן באמצעות עמדת זימון התורים המוצבת בכניסה למרכז השירות המבוקשבעת ההגעה למרכז השירות, יש לגשת לעמדת זימון התורים, לבחור באפשרות "יש לי תור מוזמן", ולהזין את מספר הזהות שהוקש בעת זימון התור. ניתן להגיע בטווח של 15 דקות מהמועד שנבחר. אי הגעה בטווח זמן זה תבטל את התור המוזמן. נציין כי ניתן עדיין להוציא פתק לתור הרגיל.

מעיריית ראשון לציון נמסר כי, "מהלך זה הוא צעד נוסף במסגרת מדיניות העירייה להיפרד מהשימוש בנייר מצד אחד ומצד שני להקל ולהנגיש את המידע דרך מגוון פעולות באתר האינטרנט שיקצרו את זמן ההמתנה ואף עשויים לחסוך את הטרחה בהגעה לעירייה. כזכור, לאחרונה מינהל הכספים והתקשוב בעירייה השיק אפשרות לתשלום באתר האינטרנט העירוני עבור ארבעה משירותי העירייה: תיק מידע תכנוני לחלקה, תיק מידע להיתר, בקשה לקבלת מידע ובקשה לכריתה או העתקת עץ".

  ניתן להתרשם מהשירות החדש כאן:http://www.rishonlezion. muni.il/service/Pages/zimoon_ torim.aspx

 

 

עוד בראשון לציון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פסטיבל "אנימיקס ה-8"
אסיף איזק חתם על טפסי 4 ל- 376 יחידות דיור
רגע היסטורי בחוף הכרמל
לא שוכחים
עוגות גבינה לכל השנה
לא רק בשבועות: עוגות גבינה מוצלחות לכל השנה
נעצר חשוד שהתבצר בשגרירות שוויץ
נעצר חשוד שהתבצר בשגרירות שוויץ
בית העלמין באוֹשֶנצִין מוצע למכירה
למכירה בפולין: בית עלמין יהודי מחולל
התחדשות כפויה או הזדמנות כפולה?
התחדשות כפויה או הזדמנות כפולה?
טליאטלה תרד פטה וקשקבל
מתכון לטליאטלה תרד פטה וקשקבל