ראשון לציון

מבצע "הקש בדלת"

אלפי תלמידים בראשון לציון ישתתפו ב-15 באוקטובר במבצע "הקש בדלת". אשתקד תרמו תלמידי העיר למעלה מ-43 אלף שקלים

כתב לוקאל 14/10/2018
מבצע
רות אברמוביץ', קוראת לתושבים לתרום (צילום: באדיבות עיריית ראשון לציון)

מחר, שני (15.10.18), ידפקו על דלתות תושבי ראשון לציון תלמידים מבתי הספר העל יסודיים ופעילי תנועות הנוער בעיר ויבקשו לפתוח את הלב ואת הכיס. מבצע "הקש בדלת" השנתי של האגודה למלחמה בסרטן מאפשר לאגודה להמשיך ולסייע לחולים במאבקם נגד המחלה שכן האגודה אינה נתמכת על ידי אף גוף ממשלתי והיא מתקיימת רק מתרומות הציבור.

הסניף המקומי בראשון לציון בראשות רות אברמוביץ' נחשב לפעיל מאוד ומקיים במהלך כל השנה כנסים, קבוצות תמיכה ופעילויות נוספות בקהילה. כך למשל בשנה האחרונה תרמו תלמידי העיר למעלה מ-43 אלף שקל ששימשו כסיוע חומרי ראשוני לחולים ובהשלמת חומר נלמד לילדים חולי סרטן. כמו כן התקיימו 68 הרצאות,חולקו חומרי הסברה בבתי ספר וגני ילדים ומומן סיוע לבית חולים אסף הרופא בהיקף של 4,006,840 שקלים.

 מזה למעלה מ-60 שנה שהאגודה למלחמה בסרטן פועלת למען קידום המחקר, הגברת המודעות בקרב הציבור הרחב, לדרכי מניעה ולאבחון המוקדם. מסייעת בבנייה ובשיפוץ מחלקות האונקולוגיות במרכזים הרפואיים ברחבי הארץ, במימון תקנים לצוות פסיכוסוציאלי וברכישת ציוד מתקדם. בשנה האחרונה חלה התקדמות גדולה  בפיתוח המחקר וגילויים חדשים, המקצרים  את דרך הריפוי ומקלים על החולים בהתמודדותם בה.

יו"ר הסניף בראשון לציון, רות אברמוביץ' הוסיפה: "כמדי שנה בחודש אוקטובר אנחנו מקיימים את יום ההתרמה הארצי של האגודה למלחמה בסרטן. עד היום הגענו בזכות התרומות להישגים גדולים מאוד במיגור המחלה הארורה הזו והיד עוד נטויה. אני קוראת לתושבים להרים את תרומתם לאגודה למלחמה בסרטן אשר מסייעת במחקרים, רכישת מכשור לבתי חולים, עזרה לילדים חולים המאושפזים ואינם יכולים לבקר בבית הספר, ברכישת מחשוב והיד עוד נטויה. אני מודה לעיריית ראשון לציון  על שיתוף הפעולה ולתושבי העיר על תרומתם ועזרתם".

לתרומות ניתן לפנות לסניף האגודה בטלפון: 03-9565506

עוד בראשון לציון
חשבנו שיעניין אותך גם...
סוף הקיץ
גן תמר
תלונה על חולדות בגן ילדים
הכי מסוכן: יום חמישי
מעון נעמת ברחוב הכוזרי. תלונות של ההורים
"ההזנחה הפושעת של ילדינו אינה יכולה להימשך"
חשד: הסיע את חבריו על מכסה המנוע
תמונות הזוכים ותמונות מהתחרות
רעיונות חדשים לחדשנות עירונית
'ברטה' במסיבת הכריסמס של הקרדישאנס
מדוע בוטלה פתיחת מגמה חדשה בכצנלסון?