ראשון לציון

"אל תראה מוגבל, תראה בן אדם"

לרגל "היום הבינלאומי לשוויון זכויות של אנשים עם מוגבלות" (3.12.18) הפיקה עיריית ראשון לציון קליפ להעלאת מודעות לצעירים עם מוגבלות בהשתתפותם של צעירים עם ובלי מוגבלות ובכיכובו של "סטפן"

כתב לוקאל 03/12/2018
מתוך הסרטון (הפקת סרטון: gps תקשורת, צילום :שוקי גוזיק)

הפקת סרטון: gps תקשורת, צילום :שוקי גוזיק

היום (שני, 3.12.9, יציינו ברחבי הארץ והעולם את "היום הבינלאומי לשוויון זכויות של אנשים עם מוגבלות". על פי נתוני הנציבות לשוויון זכויות של אנשים עם מוגבלות משנת 2017- בישראל 1.4 מיליון אנשים עם מוגבלות, שהם כ 17%- מכלל האוכלוסייה.

אחת הפעולות המרגשות שקיימה עיריית ראשון לציון השנה לציון יום זה הייתה הפקת קליפ להעלאת מודעות לצעירים עם מוגבלות בהשתתפותם של צעירים עם ובלי מוגבלות ובכיכובו של "סטפן"- אשר הגיע בהתנדבות מלאה, מלא ברגש ובלב פתוח! גם ראש העירייה הנכנס רז קינסטליך הצטרף לחגיגה.

המסר העיקרי בקמפיין של חודש זה- "אל תראה מוגבל, תראה בן אדם"!

מעיריית ראשון לציון נמסר כי, "עיריית ראשון לציון חרתה על דגלה לפתח שירותים מותאמים ואיכותיים עבור אנשים עם מוגבלות ובני משפחותיהם. ביום הבינלאומי לשוויון זכויות של אנשים עם מוגבלות אנו מדגישים את מה שכבר ברור לכל, כל השנה- כי כולנו שווים. בחברה שלנו יש מקום לאנשים מכל הגוונים, התפקודים והמינים.

"מתוך אותה מטרה- בעיריית ראשון לציון מציינים את היום הבינלאומי לשוויון זכויות של אנשים עם מוגבלות במהלך כל החודש. מדי שנה, בחודש דצמבר, העירייה מקיימת פעולות הסברה לקהל הרחב וכן פעולות מקצועיות לטובת אנשים עם מוגבלות ובני משפחותיהם".

 


 

   

עוד בראשון לציון
חשבנו שיעניין אותך גם...
מגדל העמק: הערכת מצב בנושא רעידות האדמה
אילת תסגר בפני מטוסים?
אילת מסלימה את המאבק נגד סגירת שדה דב
מתיישבים בערבה התיכונה
ארז ברט בכנס המתגייסים
כנס מתגייסים ברעננה
הרמזורים בצומת בת הדר החלו לפעול
חדש ב"פוריה": שירות כירורגיית ילדים
אחראי תחום הצעירים בעירייה אמיר קנצוק ומנכל בית הספר רימון משה סיני
"יום פתוח" בבית-הספר למוזיקה "רימון"
השבוס הראשון בכפר סבא
תחבורה ציבורית בשבת בכ"ס