ראשון לציון

סוכל ניסיון גניבת חול

מפקחי הסיירת הירוקה של החברה לביטחון ראשון לציון איתרו משאיות וטרקטור בשטח המיועד לבנייה ציבורית בעת העמסת חול. במהלך הניסיון לעצור אותם, ניסתה אחת המשאיות לברוח תוך שהיא מתנגשת בניידת הסיירת. הנהג עוכב במשטרה והמשאית הוחרמה

תמי מאור 05/12/2018
משאית שהייתה מעורבת באירוע (צילום: דוברות עיריית ראשון לציון)

הסיירת הירוקה של החברה לביטחון ראשון לציון מנעה גניבת חול בשווי עשרות אלפי שקלים משטח שמיועד לבנייה ציבורית. האירוע התרחש בשבוע שעבר כאשר מפקחי הסיירת יצאו לסיור שגרתי בשכונת רקפות. בשטח מגודר המיועד לבנייה ציבורית, זיהו המפקחים שהגדר נפרצה. בפנים פעלו לא פחות משלוש משאיות וטרקטור שהעמיסו חול המיועד להקמת מבנה ציבורי. במהלך הניסיון לעצור אותם, החלו נהגי המשאיות לברוח מהמקום תוך כדי שנהג אחת המשאיות מתנגש בניידת הסיירת שחסמה לו את הדרך. למקום הוזעקה המשטרה שתפסה את הנהג, עיכבה אותו לחקירה והחרימה את המשאית. מתברר שככל הנראה מדובר בכנופיה ממזרח ירושלים המוכרת למשטרה.

הסיירת הירוקה של החברה לביטחון פועלת בעיר מזה שמונה שנים ורגילה להתמודד עם נהגי משאיות ששופכים פסולת, בדרך כלל פסולת בניין, בשטחים פתוחים. אולם זו הפעם הראשונה שגניבת חול נתפסה על חם בשכונת רקפות.

מנהל הסיירת הירוקה, יוגב כהן: "כל נהג משאית שחושב לשפוך פסולת או לגנוב חול, שיחשוב פעמיים. פקחי הסיירת ערניים ונחושים לתפוס כל פורע חוק שחושב שאיש לא רואה אותו. גניבת חול היא עבירה פלילית לכל דבר ועניין ואנו נשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותנו על מנת למנוע מהתופעה הזו להרים ראש". מנכ"ל החברה לבטחון, מוטי נחמני, הוסיף כי לאור המקרה הוחלט לתגבר את הנוכחות בשכונה הצעירה.


עוד בראשון לציון
חשבנו שיעניין אותך גם...
דניאל עטר, יור קקל
עצמאות פרטית לעשרות חיילים בודדים
שני פצועים בתאונה בין משאית לרכב פרטי
שני פצועים בתאונה בין משאית לרכב פרטי
התקדמות בהצעת החוק להורדות הפיראטיות
השן הבריאה
"לקח לריאות": שן הוצאה מריאה של קשיש
משלחת סטודנטים מאוהיו ביקרה בכפר סבא
מקום לכווווווללללם
עדיין בפסגה
המשנה לראש העיר מלכיאל אלבז
פעילות קיץ בגנים ציבוריים