ראשון לציון

פיילוט פינות האכלה לחתולים

בשלב הראשון יתקיים פיילוט עם מספר פינות האכלה ובשלב השני יוצבו כל פינות האכלה לחתולים בפארקים ברחבי העיר.

כתב לוקאל 30/12/2018
תמונה באדיבות דוברות עיריית ראשון לציון

בישיבה שהתקיימה הבוקר בלשכת ראש העירייה בנוכחות מנהל השירות הווטרינרי העירוני, מנכ"ל העירייה, ראש מנהל איכות הסביבה וראש מנהל שפ"ע הוחלט על הקמת עשרות פינות האכלה לחתולים במהלך שנת 2019. עלות הפרויקט תעמוד על כ- 200 אלף שקל והיא תוקצה מתקציב התב"ר (תקציב בלתי רגיל). בשלב הראשון יתקיים פיילוט עם מספר פינות האכלה ובשלב השני יוצבו כל פינות האכלה לחתולים בפארקים ברחבי העיר. אפיון תחנות ההאכלה ומיקומם ייעשה בשיתוף עם אגף שיל"ת ועם התושבים המאכילים באותה השכונה בה יוצבו.

 

במקביל הנחה ראש העירייה לתגבר את קצב עיקור החתולים חסרי הבית, בכל רחבי העיר. תושבים הנתקלים בחתולים הזקוקים לעיקור יכולים לפנות לשירות הווטרינרי העירוני בטלפון: באמצעות מוקד 106 או במייל: veterinar@rishonlezion.muni.il

 

רז קינסטליך, ראש העירייה: "בתוך מספר חודשים אנו נדאג להציב פינות האכלה שיספקו פתרון הולם עבור החתולים הזקוקים למחסה ולמענה תזונתי. אני מודה לתושבות והתושבים הרבים התורמים מזמנם עבור שיפור תנאי המחיה של בעלי החיים. נושא זכויות בעלי החיים קרוב לליבי והוא יהיה על סדר היום העירוני בתקופת כהונתי."

 

ד"ר יונתן אבן צור, הווטרינר העירוני: "מעבר לדאגה לרווחת בעלי החיים, הפינות המוסדרות יאפשרו לכידה יעילה יותר לצורך עיקור, סירוס ומתן חיסון. כמו כן יורחקו ממקומות בהם עלולים להתנקל להם. הפינות צפויות לשפר את מצבם הפיזי והתזונתי של חתולי הרחוב ויהוו מחסה מהגשמים בחורף וצל בקיץ. אני קורא במקביל לכל מי שיודע על חתול שזקוק לעיקור ליצור עמנו קשר ואנו נדאג להגיע ולעקר."

עוד בראשון לציון
חשבנו שיעניין אותך גם...
רחובות פותחת את שנת הלימודים
מחטף או החלפת חדרים?
מחטף או החלפת חדרים?
חשד: תושבי כפר סבא מכרו סמים לקטינים ובגירים
 פועל כבן 40 נפל במדרגות באתר בניה בחיפה ונפצע  באורח בינוני
פצוע בינוני בנפילה באתר בניה בחיפה
ים יהונתן בעת החתימה על החוזה
א.ס רמה"ש סיימה את הבניה
סדר פסח בבית חבד
סדר פסח בבית חב"ד בכ"ס
תמונות הזוכים ותמונות מהתחרות
רעיונות חדשים לחדשנות עירונית
סנדלי ילדים לקיץ הקרוב
סנדלי ילדים לקיץ הקרוב