ראשון לציון

אליפות ראשל"צ הפתוחה בסקייטבורד

לאולימפיאדה הקרובה, שתערך בטוקיו, יצטרף ענף ספורט חדש: סקייטבורד בסגנון רחוב ופארק , בראשון לציון מחממים מנועים ויקיימו בשבוע הבא את אליפות ראשון לציון הפתוחה בסקייטפארק, אחד המתמודדים: "הפארק אצלכם בנוי בצורה מושלמת לאימונים"

כתב לוקאל 02/07/2019
אליפות ראשל
צילום: אריק מור

ענף הסקייטבורד תופס תאוצה בעולם ובשנה הבאה הוא גם יזכה להיות חלק מהאולימפיאדה בטוקיו. לפני שזה קורה, גם בראשון לציון מתכוננים ובשבוע הבא יקיימו את אליפות ראשון לציון הפתוחה בסקייטפארק. האליפות תתקיים

מועדון "התדר", החברה העירונית ואיגוד הסקייטבורד הישראלי (SKATE ISRAEL) יארחו את האליפות במתחם הסקייטפארק. הזוכים באליפות ייכנסו לדירוג הכללי כחלק מסבב האליפות הצפוי להיערך לקראת המשחקים. התחרות פתוחה לקהל הרחב ותחולק על פי הקטגוריות הבאות: בנים סגנון סטריט עד גיל 12, בנים סגנון סטריט לגילאי 13-15, בנים סגנון סטריט עד גיל 18.  בנוסף תיערך תחרות בריכה : בנים עד גיל 16, בנים מעל גיל 16, ובנות בכל הגילאים.

זו הפעם הראשונה שתתקיים תחרות מקצוענית במתחם הסקייטפארק בראשון לציון כאשר המטרה כמובן היא לאפשר לבני הנוער בעיר להשתלב בענף.

ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר: "יש לנו בעיר כמה כישרונות צעירים שכדאי מאוד שכולם יכירו. אני מאחל הצלחה לכל המתמודדים ומזמין את הקהל הרחב להגיע, לעודד ולצפות בתחרות".

בתחרות הקרובה צפויים להשתתף למעלה ממאה מתמודדים, אחד מהם הוא ים בכר (17) שאת הסקייטבורד הראשון שלו קיבל בגיל ארבע והוא משתתף בתחרויות מקצועיות מזה חמש שנים.

למרות גילו הצעיר, הוא הספיק לצבור הישגים בארץ ומעבר לים, למשל מקום רביעי בתחרות באיטליה, שישי בתחרות בברצלונה ושביעי באליפות אסיה ועדיין ראשון לציון הוא המקום המועדף אליו "אני מאוד אוהב את הסקייטפארק, הוא בנוי בצורה מושלמת לאימונים, יש בו רמפות מכל הסוגים בכל הגדלים המתאימים. עושים שם עבודה מצוינת". לקראת התחרות בעיר הוא אומר: "יש לי הזדמנות להראות את כל מה שאני יודע לעשות, אצטרך לעבוד מאוד קשה".

יום שלישי, ה- 9.7.19 בין השעות 16:00-22:00

מועדון התדר- הרצל 136, ראשון לציון 

 

עוד בראשון לציון
חשבנו שיעניין אותך גם...
רצים וזוכים
אשה נהרגה בתאונה סמוך לשבי שומרון
מסמכים הושלכו בחצר החברה לקידום החינוך והתרבות
מסמכים הושלכו בחצר 'החברה לקידום החינוך והתרבות'
תופסים גלים
החמישייה הפותחת
החמישייה הפותחת
הפוליטיקה של רמת השרון
הפוליטיקה של רמת השרון
גבר טבע בחוף ים בהרצליה
גבר טבע בחוף ים בהרצליה
עשרות דוחות לעבירות רכיבה