ראשון לציון

הדרקונים באים

תערוכת הדרקונים הגדולה בעולם מגיעה לישראל

כתב לוקאל 16/07/2019
תערוכת הדרקונים הגדולה בעולם מגיעה לישראל
צילום באדיבות "סברס"

דרקונים !!! כבר מאות שנים שהתרבות האנושית מתעסקת ביצורים המיתולוגיים הקסומים האלו – חיות פלא מרהיבות שמופיעות בשלל עולמות הפנטזיה מאז ומעולם.

תערוכת "הדרקונים באים" מביאה לישראל 21 דרקונים בטכנולוגיית אנימטרוניקס רובוטית, זזים, נושמים, הולכים ואפילו שואגים. היישר מעולם האגדות, הדמיון, הפנטזיה ומהתרבויות השונות.

דורות של ילדים גדלו עם סיפורי דרקונים מכל מיני כיוונים , לפעמים כגיבורים שומרים וחברים ולפעמים כרשעים מסוכנים, הדרקון ששומר על הטירה עם הנסיכה, הדרקון שנלחם עם הגיבור או הדרקון שהופך לחברו הטוב. ישנם דרקונים באגדות מהמזרח הרחוק וישנם לא מעט מהמיתולוגיה המערבית. יש כל כך הרבה גלגולים של אגדות דרקונים וייצוגים נהדרים מעולם הפנטזיה של דור הילדים וההורים - בספרות הילדים, בקולנוע, בעולם משחקי המחשב, בטלוויזיה – כמה דוגמאות אהובות: שרק נשלח להציל את פיונה מטירה עליה שומרת דרקונית, הארי פוטר שמנסה לגנוב את ביצת הדרקון ב"גביע האש", סדרת סרטי האנימציה "הדרקון הראשון שלי" בה הדרקונים הם גיבורים וחברים, הדרקון על פסגת ההר אליו נשלח בילבו בספרי ה"הוביט", דרקונים בעולם ה"פוקימונים", אינספור דרקונים בעולמות "מבוכים ודרקונים"....וכמובן גם המבוגרים שצפו בסדרת המופת "משחקי הכס" זכו לראות כיצד שלושה דרקונים הציתו את הדמיון של מיליוני צופים

תערוכת "הדרקונים באים" מספקת חוויה קיצית מלהיבה וכיפית על כנפי הדמיון; דרקונים מעולמות ההיסטוריה של הפנטזיה, מתרבויות שונות ובסגנונות שונים. הדרקונים "יוצאים" מדפי הספר ומגיעים לביקור בתערוכה מקורית וייחודית.

לראשונה אי פעם תיהיה לילדים (ולהורים, ולסבתא ולסבא) הזדמנות לראות ולפגוש מקרוב, ללטף ואפילו לרכב על דרקון.

תערוכת "הדרקונים באים" מציגה במהלך כל חודש אוגוסט בהיכל הספורט ראשון לציון.


גילאים -  3 ומעלה‎‎

מחיר -

קופה: 39 ₪

 

כרטיסים  ניתן לרכוש בקופת תל אביב *2870


עוד בראשון לציון
חשבנו שיעניין אותך גם...
"לפנות את הכולל בהרצליה ב׳"
העירייה השיבה לבית המשפט בסוגיית מכירת הקאנטרי
שיפוצים בגן באמצע הקייטנה
מוזמנים להעניק משלוחי מנות לקשישים
מוזמנים להעניק משלוחי מנות לקשישים
יום הבוחר, סיבוב שני
בשם הבן
בשם הבן
מפת מקטע מסלול האופנים
נפתח מקטע נוסף במסלול האופניים ההיקפי של ירושלים
נבחרת שרת והמדליות
נבחרת מנצחת