ראשון לציון

יזמות בכל גיל

משרד הכלכלה מציג – תוכנית מיוחדת במעוף ראשל"צ ליזמים מעל גיל 50

כתב לוקאל 16/07/2019
יזמות בכל גיל
צילום באדיבות "מעוף" ראשון לציון

מעוף ראשון לציון פונה ליזמים בגילאי 50 ומעלה ומציע להם קורס ייחודי לבניית עסק. מעוף, מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה, בשיתוף עם עמותת "דורשים ניסיון" זיהה צורך שעלה מהשטח והחליט לבנות לשם כך קורס ייעודי.

"הרעיון הוא למנף את הניסיון הרב שרכשו היזמים במהלך שנות העבודה הרבות כשכירים, על מנת לתת הזדמנות וכלים למי שחפץ בהקמת עסק או יזמות" אומרת מנהלת סניף מעוף ראשל"צ, מיכל גליקמן.

העולם העסקי המתפתח ואפשרויות התעסוקה המשתנות מאפשרות לאנשים רבים להוציא אל הפועל רעיונות עסקיים ייחודיים לצד עבודתם כשכירים או במשרה מלאה, ולעשות שינוי תעסוקתי בכל גיל. מעוף מציעים ידע מקצועי בנושאים הרלוונטיים. החל מכוחות השוק, כלים שיווקיים, ועד מידע רלוונטי על ההתנהלות מול הרשויות, העסקת עובדים ועוד.

הקורס "יוזמים עסק" נועד ליזמים ובעלי עסקים בתחילת דרכם, המעוניינים לבחון באופן מקצועי את רעיונותיהם וללמוד כיצד להוציאם מן הכוח אל הפועל. "הקורס יוזמים עסק 50+ מיועד לאוכלוסיית גיל מבוגר ומנוסה" אומרת גליקמן. "אנו מתאימים את התכנים לצרכים שלהם ולידע הקיים אצלם בנושאים כגון רשתות חברתיות".

בארגון "צוות", המיועד למציאת תעסוקה לגמלאי צה"ל אהבו את יוזמת הקורס ופרסמו בקרב גמלאי צה"ל. באופן מפתיע נרשמה היענות גבוהה לקורס בקרב יוצאי צבא.

הקורס מסובסד על ידי משרד הכלכלה ונמשך 56 שעות אקדמיות המשלבות למידת בסיס תאורטי עם פרקטיקה להקמת עסק. בסוף הקורס המשתתפים זכים לשעות ליווי מוזלות של יועצים עסקיים מקצועיים לבחירתם מטעם מעוף

הקורס מתקיים במעוף סניף ראשון לציון. לפרטים והרשמה: 076-8844855

 

עוד בראשון לציון
כתב לוקאל 17/01/2019
כתב לוקאל 13/01/2019
הרכבת נערכת לחגים
אתר לוקאל 05/09/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
שתפו אותי בקבלת ההחלטות או שאתפטר
'שתפו אותי בקבלת ההחלטות או שאתפטר'
נעצר חשוד בביצוע שוד אלים
נעצר חשוד בביצוע שוד אלים
האם ראש עיריית רעננה לשעבר, איתן גינזבורג, יכהן בכנסת ישראל?
האנשים שעושים את הרצליה
אירוע ט"ו בשבט משותף
קשישה הותקפה בעפולה
המתעמלת ליזה גליידיוק
המתעמלת ליזה גליידיוק מעפולה זכתה באליפות ישראל
מימין לשמאל האחות אילה פרנקו נטלי פרזון האח אלעד גטניו ודר תמר ברקוביץ
קלקול קיבה התברר כחיידק אלים