ראשון לציון

דבר אלי בפרחים

עשרת אלפי שתילים יחולקו לתושבי ראשון לציון

כתב לוקאל 06/10/2019
עשרת אלפי שתילים יחולקו לתושבי ראשון לציון, צילום: צילום: חורחה נובומינסקי

פותחים את השנה בירוק. וצהוב, ורוד, אדום, כתום, סגול ועוד שלל צבעים של פרחים עונתיים ורב שנתיים. בהנחיית ראש העירייה, רז קינטסליך, מינהל איכות הסביבה בעיריית ראשון לציון יחלק במהלך חול המועד כעשרת אלפים שתילים לתושבי העיר במטרה לטפח את המרחב הציבורי.

"זה חלק מהחזון שלי" מסביר ראש העירייה את המהלך "תושבי ראשון לציון מודעים מאוד לסביבתם ורבים מהם רוצים להיות שותפים לתהליכים עירוניים. אני מזמין את התושבים להגיע לאחד ממוקדי החלוקה ולהפריח יחד איתנו את העיר". נציגי אגף הגינון יגיעו ל-12 מוקדים ברחבי העיר במהלך חול המועד וערבי החג ויחלקו שתילים ופרחים צבעוניים, בין היתר יחולקו חרציות, בוגנוויליה, גזניה אשונה, לנטנה, גאורה לבנה, גולנית, ורבנה גזניה ועוד. לראשונים שיגיעו, יחולקו גם אֶתי חפירה ומשפך לילדים.  (מצ"ב פירוט מיקומי החלוקה)

התושבים מוזמנים לתעד את רגע נטיעת השתיל ובהמשך את קצב צמיחתו, את התמונות וקטעי הווידאו ניתן לשלוח בהודעה פרטית לפייסבוק העירוני של עיריית ראשון לציון.

מחזיקת תיק איכות הסביבה, חברת המועצה קרן דנה, הוסיפה: "חלוקת השתילים לתושבים היא דרך יצירתית להגדיל את הריאות הירוקות בעיר ולשפר ולשדרג את הנראות של חצרות הבניינים, הערוגות והשטחים הציבוריים. אני מזמינה את התושבים לקחת חלק בפרויקט המקסים 'יירוק המרחבים הציבורים" ולהגיע לנקודת החלוקה הקרובה לביתכם. ויחד נשמור על הסביבה יפה וירוקה".

עוד בראשון לציון
כתב לוקאל 24/09/2019
כתב לוקאל 23/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
"עזרו לנו להגיע לכל קשיש נזקק בעיר"
הסתיים תהליך השיבוצים לגנים העירוניים בכפר סבא
מרוצים מהשיבוצים לגני הילדים?
עלייה במס' הילדים שנהרגו בכבישים
 צבעים מעושנים ועמוקים
מה הצבע השולט ב - 2019 ?
ביולא ובצהרונים של מגוונים לא ניתנת הנחה לנכים
אין הנחה לנכים בגני היול"א ובצהרונים של מגוונים
התושבים המתנגדים באחת ההפגנות בעבר
מה יעלה בגורל חורשת העמל?
זירת התאונה
3 שנות מאסר לנהג שדרס למוות תושבת הוד השרון
משה פדלון ראש עיריית הרצליה
ביטול ההחלטה על הפסקה באספקת המים בהרצליה