רחובות

חגיגות המונידאל ברחובות

הודעה משמחת לאוהדי הכדורגל בעיר: עיריית רחובות תאפשר הצבת מסכי צפייה במקומות הבילוי בעיר בחודש משחקי המונדיאל

כתב לוקאל 13/06/2018
חגיגות המונידאל ברחובות
מונדיאל בבתי הקפה (תמונה להמחשה באדיבות: הרצל בר קפה)

רחובות תחגוג את המונדיאל במקומות הבילוי בעיר:ביוזמת המשנה לראש העירייה ויו"ר רשת חוויות, יניב מרקוביץ' ובתיאום עם מנהל אגף תנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני, ליאור שוקרי, העירייה תאפשר לכל בתי העסק בעיר ובניהם, בתי קפה, מסעדות וברים, להציב מסכי הקרנה למשחקי המונדיאל לטובת קהל הבליינים ואוהדי הכדורגל. כידוע, חגיגות המונדיאל נערכות בכל רחבי העולם, כאשר במרכזי הבילוי מאפשרים את הצגת המשחקים וחווית הצפייה המשותפת.

היוזמה נועדה להביא גם לרחובות את האפשרות לחגוג את האירוע ואת האווירה החברתית והחווייתית שנוצרת סביבו. יחד עם זאת, בעלי העסקים התבקשו להציב מסכים בגודל סביר ובליווי סאונד שלא יהווה הפרעה לשכנים ולהולכי הרגל.

יניב מרקוביץ' מסר כי: "אני שמח לאפשר את הצטרפותה של רחובות לחגיגת המונדיאל, כפי שקורה בכל הערים המרכזיות בעולם ובארץ. אני מודה לליאור שוקרי ולצוותו על שיתוף הפעולה. אנחנו תמיד מאזנים בין צרכי כלל האוכלוסיות ולכן, אני בטוח כי בעלי העסקים והתושבים יצאו לחגוג, תוך התחשבות בצרכי הסביבה ויהפכו את החגיגות לחוויה נעימה ושמחה".

ליאור שוקרי מסר כי: "אני מברך על היוזמה ומאחל בילוי מהנה לתושבים. צוות האגף עומד לרשותכם ונמשיך לפעול בשיתוף פעולה לטובת העיר".

 


עוד ברחובות
חשבנו שיעניין אותך גם...
ראשת מועצה חדשה בפרדס חנה כרכור
עכשיו זה רשמי: צביקה צרפתי מתמודד לראשות העירייה
חיטוי אפקטיבי חשיבות החיטוי ויעילות חיטוי בהקצפה
אילת מתכוננת לסיבו השני בבחירות
בת ים נערכת לשנהל
בת ים נערכת לשנה"ל
"חברים ביער"
מי שרוצה ומאמין יכול להתפתח בתחום
מתנדבים להציל חיים
בחזרה לכיתה
בחזרה לכיתה