רחובות

חשד: שילמו לנערת פיתוי וניסו לבצע סחיטה

על פי החשד, המתלונן פגש בנערת פיתוי אשר הציעה לו להגיע עמה לחדר במלון. שם השניים תועדו ברגעים אינטימיים. בהמשך, החשודים יצרו קשר עם המתלונן וסחטו ממנו כספים. משסירב המתלונן להיכנע לאיומים נפתחה קבוצת וואטסאפ אליה נוספו חבריו של המתלונן ולשם הועברו חלק מהסרטונים

תמי מאור 09/07/2018
חשודים כי שילמו לנערת פיתוי וסחטו (תמונה להמחשה iclipart)

שוטרי משטרת ישראל עצרו אמש (ראשון) שני חשודים, בן 40 מתל אביב ובן 31 מרחובות, בחשד למעורבות בעבירות סחיטה באיומים ופגיעה בפרטיות. הרקע, על פי החשד, חובות כספיים.

על פי החשד, המתלונן פגש בנערת פיתוי אשר הציעה לו להגיע עמה לחדר במלון. שם השניים תועדו ברגעים אינטימיים. בהמשך, החשודים יצרו קשר עם המתלונן וסחטו ממנו כספים על רקע מיני תוך שהם מאיימים עליו שאם לא ישלם להם, הסרטונים יופצו ברבים ויגיעו גם לידיעת אשתו וקרוביו. משסירב המתלונן להיכנע לאיומים נפתחה קבוצת וואטסאפ אליה נוספו חבריו של המתלונן ולשם הועברו חלק מהסרטונים.

חוקרי המשטרה פתחו בחקירה בעקבות התלונות ואספו ראיות וממצאים נוספים תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ואמש נעצרו כאמור שני מעורבים בפרשה. החשודים הובאו לחקירה בתחנת המשטרה ובתום חקירתם נכלאו. היום יובאו השניים להארכת מעצרם בבית משפט השלום בת"א והמשטרה תבקש להאריך את מעצרם. החקירה נמשכת לאיתור מעורבים נוספים.
 

עוד ברחובות
מיכאל פרוסמושקין 08/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 09/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 05/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נערכים לחילופי השלטון
הולך רגל נהרג בתאונה באשדוד
עוגיות שוקוציפס מאסטר שף
כדורי שוקו צי'פס מטוגנים
עוד רינת ברוך. בכוח האהבה והקבלה
"כולנו עם מוגבלות"
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
דד ליין לעיריית רעננה בנושא הנתצ
דד ליין לעיריית רעננה בנושא הנת"צ
שמחת בית השואבה בכפ"ס
מכת גניבות אופניים בסניף בני עקיבא