רחובות

חשד: שילמו לנערת פיתוי וניסו לבצע סחיטה

על פי החשד, המתלונן פגש בנערת פיתוי אשר הציעה לו להגיע עמה לחדר במלון. שם השניים תועדו ברגעים אינטימיים. בהמשך, החשודים יצרו קשר עם המתלונן וסחטו ממנו כספים. משסירב המתלונן להיכנע לאיומים נפתחה קבוצת וואטסאפ אליה נוספו חבריו של המתלונן ולשם הועברו חלק מהסרטונים

תמי מאור 09/07/2018
חשודים כי שילמו לנערת פיתוי וסחטו (תמונה להמחשה iclipart)

שוטרי משטרת ישראל עצרו אמש (ראשון) שני חשודים, בן 40 מתל אביב ובן 31 מרחובות, בחשד למעורבות בעבירות סחיטה באיומים ופגיעה בפרטיות. הרקע, על פי החשד, חובות כספיים.

על פי החשד, המתלונן פגש בנערת פיתוי אשר הציעה לו להגיע עמה לחדר במלון. שם השניים תועדו ברגעים אינטימיים. בהמשך, החשודים יצרו קשר עם המתלונן וסחטו ממנו כספים על רקע מיני תוך שהם מאיימים עליו שאם לא ישלם להם, הסרטונים יופצו ברבים ויגיעו גם לידיעת אשתו וקרוביו. משסירב המתלונן להיכנע לאיומים נפתחה קבוצת וואטסאפ אליה נוספו חבריו של המתלונן ולשם הועברו חלק מהסרטונים.

חוקרי המשטרה פתחו בחקירה בעקבות התלונות ואספו ראיות וממצאים נוספים תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ואמש נעצרו כאמור שני מעורבים בפרשה. החשודים הובאו לחקירה בתחנת המשטרה ובתום חקירתם נכלאו. היום יובאו השניים להארכת מעצרם בבית משפט השלום בת"א והמשטרה תבקש להאריך את מעצרם. החקירה נמשכת לאיתור מעורבים נוספים.
 

עוד ברחובות
חשבנו שיעניין אותך גם...
מוכנים לשנת הלימודים?
מוכנים לשנת הלימודים?
מקום שני בתחרות יזמות לצעירים מנתיבות
מקום שני בתחרות יזמות לצעירים מנתיבות
"מעדיפים מטוסים על מגדלים"
חמודי בשניידר
מהפך ביחסי דייר-יזם בפינוי בינוי
מהפך ביחסי דייר-יזם בפינוי בינוי
הנוער של הליונס מתגבש
שריפה פרצה בבית ברעננה
חנוכה במושבה