רחובות

חשד: שילמו לנערת פיתוי וניסו לבצע סחיטה

על פי החשד, המתלונן פגש בנערת פיתוי אשר הציעה לו להגיע עמה לחדר במלון. שם השניים תועדו ברגעים אינטימיים. בהמשך, החשודים יצרו קשר עם המתלונן וסחטו ממנו כספים. משסירב המתלונן להיכנע לאיומים נפתחה קבוצת וואטסאפ אליה נוספו חבריו של המתלונן ולשם הועברו חלק מהסרטונים

תמי מאור 09/07/2018
חשודים כי שילמו לנערת פיתוי וסחטו (תמונה להמחשה iclipart)

שוטרי משטרת ישראל עצרו אמש (ראשון) שני חשודים, בן 40 מתל אביב ובן 31 מרחובות, בחשד למעורבות בעבירות סחיטה באיומים ופגיעה בפרטיות. הרקע, על פי החשד, חובות כספיים.

על פי החשד, המתלונן פגש בנערת פיתוי אשר הציעה לו להגיע עמה לחדר במלון. שם השניים תועדו ברגעים אינטימיים. בהמשך, החשודים יצרו קשר עם המתלונן וסחטו ממנו כספים על רקע מיני תוך שהם מאיימים עליו שאם לא ישלם להם, הסרטונים יופצו ברבים ויגיעו גם לידיעת אשתו וקרוביו. משסירב המתלונן להיכנע לאיומים נפתחה קבוצת וואטסאפ אליה נוספו חבריו של המתלונן ולשם הועברו חלק מהסרטונים.

חוקרי המשטרה פתחו בחקירה בעקבות התלונות ואספו ראיות וממצאים נוספים תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ואמש נעצרו כאמור שני מעורבים בפרשה. החשודים הובאו לחקירה בתחנת המשטרה ובתום חקירתם נכלאו. היום יובאו השניים להארכת מעצרם בבית משפט השלום בת"א והמשטרה תבקש להאריך את מעצרם. החקירה נמשכת לאיתור מעורבים נוספים.
 

עוד ברחובות
מיכאל פרוסמושקין 09/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 05/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 05/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 30/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 25/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מרכיבים קואליציה
רכיבת אופניים לכל המשפחה
מתגלגלים בכפר סבא
נתפסו על חם גונבים מצברים
אישום: השליך כלבים מחלון
העלון שהופץ בשכונת גיל עמל
כפייה דתית, גזענות, או בקשה לגיטימית?
שתפ לקידום שרותי הבריאות לתושבי הגולן
שת"פ לקידום שרותי הבריאות לתושבי הגולן
תושב ת"א הואשם בהנחת מטען ליד בניין המגורים של אימו
פרידה מצבי