רחובות

תורמים ומקבלים

עיריית רחובות העניקה ל-250 סטודנטים תושבי העיר מלגה בסך 2000 שקל תמורת 25 שעות פעילות בקהילה

תמי מאור 15/07/2018
חלוקת מלגות קהילתיות (צילום: דוברות עיריית רחובות)

ביום חמישי האחרון נערך טקס חלוקת המלגות שבו חולקו 250 מלגות ל-250 סטודנטים אשר השתלבו ב-60 ארגונים שונים הפועלים ברחובות. הסטודנטים פעלו בליווי משפחות, ילדים, קשישים, אוכלוסייה עם צרכים מיוחדים, חלוקת מזון לנזקקים, קידום פעילויות לחברה עוד

מטרת תוכנית המלגות הקהילתיות, הפועלת מזה שנה שנייה, היא לעודד סטודנטים תושבי העיר רחובות להתנדב ולפעול  בקהילה תמורת מלגה עירונית

בשלב הראשון יצא קול קורא בו הוזמנו ארגונים בעיר אשר רצו לקחת חלק בתוכנית, שיאפשרו לסטודנטים לפעול ולהשתלב בעשייתם.

בשלב השני סטודנטים נרשמו  באופן מקוון והתבקשו לבחור ארגונים בהם היו רוצים לפעול. לתוכנית הייתה היענות רבה כאשר נרשמו כ- 500 סטודנטים, אך רק 250 סטודנטים הזכאים עפ"י קריטריונים שקבעה ועדת המלגות, השתבצו לארגונים ויצאו לדרך.

 מנהלת הפלטפורמה בחברה העירונית, אורלי הלל: " זו השנה השניה בה הסטודנטים פועלים בקהילה במסגרת התוכנית. אנו עדים להמשך פעילות הסטודנטים גם מעבר לשעות המלגה ומברכים על ההשפעה החברתית של התוכנית על העיר".

במהלך ערב חלוקת המלגות נשא דברים נציג הסטודנטים אופיר דוכובני  שהביע את תודתו ליוזמי התוכנית וציין את התרומה הכפולה- מצד אחד הנושא הכספי שמקל על שכר הלימוד, ומצד שני החשיפה והאפשרות לתרום לקהילה. בשם הארגונים נשאה דברים גב' רייזי קירשנשטיין  מ"עמותת  חיוך של"ו" המסייעת לילדים עם צרכים מיוחדים, שציינה בהתרגשות את תרומתם וחשיבותם של הסטודנטים לפעילות הארגון.

 תוכנית המלגות לשנת תשע"ט תצא לדרך בשנת הלימודים הבאה. אנו מזמינים ארגונים להירשם לתוכנית בספטמבר 2018 ומזמינים סטודנטים לעקוב אחר הרישום למלגה באוקטובר/ נובמבר 2018.

 

עוד ברחובות
תמי מאור 11/12/2018
תמי מאור 10/12/2018
תמי מאור 03/12/2018
תמי מאור 26/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
הופקדה תוכנית המתאר לקריית טבעון
הופקדה תוכנית המתאר לקריית טבעון
יום הדין
סוכל ניסיון הברחת סיגריות בראש הנקרה
סוכל ניסיון הברחת סיגריות
אות הנגב לפארק צפרות אילת
ילקוט לכל תלמיד
ילקוט לכל תלמיד
פרסום ראשון: סימה פרי פורשת מהמרוץ לראשות העירייה ומהחיים הפוליטיים
הקמפיין שניצח מול הקמפיין שכשל
על ראש הכרמל