רחובות

מצלמות במעגל סגור במעונות "צעדים" ברחובות

בשנת הלימודים תשע"ט יופעל מערך מצלמות במעגל סגור ב-7 מעונות "צעדים- מרכזים חינוכיים לגיל הרך" של רשת חוויות

תמי מאור 17/07/2018
יניב מרקוביץ. פועלים בשקיפות (צילום: פרטי)

רשת חוויות ברחובות צועדת קדימה ומכניסה טכנולוגיות חדשות להגברת תחושת הביטחון של ההורים. לראשונה בשנת הלימודים תשע"ט יופעל מערך מצלמות במעגל סגור ב-7 מעונות "צעדים- מרכזים חינוכיים לגיל הרך" של הרשת. המצלמות יוצבו בכל הכיתות והחצרות, במטרה להגביר את הבקרה ותחושת הביטחון.

מערך המצלמות יתפקד במעגל סגור, זאת על מנת לשמור על פרטיות הילדים, כאשר הבקרה תבוצע על ידי מנהלת המעון בלבד ולא תהיה גישה לצילומים, למעט לצוות המקצועי והחינוכי במידת הצורך. המערך מתווסף לטכנולוגיית "בא לגן", מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב, שהותקנה אשתקד במעונות "צעדים".

 ראש העירייה, רחמים מלול: "ברשת המעונות העירונית יהיו מצלמות במעגל סגור, ואנו קוראים לכל המעונות בעיר ללכת בעקבותינו. התקנת המצלמות תעניק להורים ברחובות שקט נפשי ותחושת ביטחון. אני מודה ליניב מרקוביץ ולאנשי רשת החוויות על המאמצים וההתארגנות המהירה לטובת שיפור השירות".

יניב מרקוביץ', יו"ר הרשת והמשנה לראש העירייה: "אנשי הצוות של רשת צעדים הינם מקצועיים ומיומנים, עוברים הכשרות ומחויבים לפעוטות ולהורים. התקנת המצלמות נועדה להגביר את הפיקוח על הילדים. חשוב להדגיש שאין המצלמות מהוות תחליף לפיקוח אגף הגיל הרך וכי המטרה היא להגביר את הבקרה ולחזק את תחושת הביטחון והאמון. אנו פועלים מתוך שקיפות מלאה ויצירת אמון בין הצוותים להורים ואני מאמין שזהו צעד בונה נוסף, שיכול לתרום להתנהלות מודרנית ומתקדמת. לקראת פתיחת שנת הלימודים, יעברו הצוותים החינוכיים ימי היערכות והשתלמויות ובכלל  זה הרצאות בנושא ביטחון ובטיחות וריענון הנהלים".

 

 

 

עוד ברחובות
חשבנו שיעניין אותך גם...
אייל ינאי
רוב הקבלנים צופים שמחירי הדירות ימשיכו לעלות
חצבת בגן ילדים ברעננה
אנשי החינוך המצטיינים לשנת 2018
אישה נהרגה בתאונה באשדוד
גן חורב באילת
באילת חכמים בשמש
הזנת 30 אלף קוב חול בחוף נאות בקריית-חיים
הזנת 30 אלף קוב חול בחוף נאות בקריית-חיים
הולכים ושותים
הישרדות משפחתית