רחובות

מצלמות במעגל סגור במעונות "צעדים" ברחובות

בשנת הלימודים תשע"ט יופעל מערך מצלמות במעגל סגור ב-7 מעונות "צעדים- מרכזים חינוכיים לגיל הרך" של רשת חוויות

תמי מאור 17/07/2018
יניב מרקוביץ. פועלים בשקיפות (צילום: פרטי)

רשת חוויות ברחובות צועדת קדימה ומכניסה טכנולוגיות חדשות להגברת תחושת הביטחון של ההורים. לראשונה בשנת הלימודים תשע"ט יופעל מערך מצלמות במעגל סגור ב-7 מעונות "צעדים- מרכזים חינוכיים לגיל הרך" של הרשת. המצלמות יוצבו בכל הכיתות והחצרות, במטרה להגביר את הבקרה ותחושת הביטחון.

מערך המצלמות יתפקד במעגל סגור, זאת על מנת לשמור על פרטיות הילדים, כאשר הבקרה תבוצע על ידי מנהלת המעון בלבד ולא תהיה גישה לצילומים, למעט לצוות המקצועי והחינוכי במידת הצורך. המערך מתווסף לטכנולוגיית "בא לגן", מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב, שהותקנה אשתקד במעונות "צעדים".

 ראש העירייה, רחמים מלול: "ברשת המעונות העירונית יהיו מצלמות במעגל סגור, ואנו קוראים לכל המעונות בעיר ללכת בעקבותינו. התקנת המצלמות תעניק להורים ברחובות שקט נפשי ותחושת ביטחון. אני מודה ליניב מרקוביץ ולאנשי רשת החוויות על המאמצים וההתארגנות המהירה לטובת שיפור השירות".

יניב מרקוביץ', יו"ר הרשת והמשנה לראש העירייה: "אנשי הצוות של רשת צעדים הינם מקצועיים ומיומנים, עוברים הכשרות ומחויבים לפעוטות ולהורים. התקנת המצלמות נועדה להגביר את הפיקוח על הילדים. חשוב להדגיש שאין המצלמות מהוות תחליף לפיקוח אגף הגיל הרך וכי המטרה היא להגביר את הבקרה ולחזק את תחושת הביטחון והאמון. אנו פועלים מתוך שקיפות מלאה ויצירת אמון בין הצוותים להורים ואני מאמין שזהו צעד בונה נוסף, שיכול לתרום להתנהלות מודרנית ומתקדמת. לקראת פתיחת שנת הלימודים, יעברו הצוותים החינוכיים ימי היערכות והשתלמויות ובכלל  זה הרצאות בנושא ביטחון ובטיחות וריענון הנהלים".

 

 

 

עוד ברחובות
מיכאל פרוסמושקין 26/11/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 09/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
האכלת יונים אסורה
אישום: דקר אחר בגלל חוב כספי
שיעור תורה של הרב שאולוב, הפעילות תימשך?
"מחזירים עטרה ליושנה"
פצוע קשה בתאונת עבודה בכפר סבא
פצוע קשה בתאונת עבודה בכפר סבא
 פאנל בחירות בקהילת יונתן
פאנל בחירות בקהילת יונתן
מועצת העיר אישרה עדכון אוטומטי של 2.58% אחוז בארנונה
מועצת עיריית רעננה אישרה עדכון אוטומטי של 2.58% אחוז בארנונה
מנכ"ל העירייה מסיים את תפקידו
אלחנן טטנבאום נתפס נוהג בפסילה ברעננה