רחובות

השמים הם הגבול

טורניר כדורגל, ראשון מסוגו ברחובות, לאנשים עם מוגבלויות מטעם הארגון "ספיישל אולימפיקס ישראל", יתקיים (21.8.18) במרכז הספורט וייסגל רחובות

תמי מאור 21/08/2018
חברי קבוצת הכדורגל בעלי מוגבלות (צילום: עיריית רחובות)

טורניר כדורגל חמישיות, ראשון ומיוחד במינו לאנשים עם מוגבלות שכלית ייערך היום (שלישי) ברחובות, הודות לשיתוף פעולה של "ספיישל אולימפיקס ישראל"  המתחדש בימים אלו בישראל, וארגון "מדינת הכדורגל", החבר בהתאחדות כדורגל החובבים האירופאית  (European Minifootball Federation).

בטורניר יישחקו שלוש קבוצות רחובות, ב"ש וחדרה. הקבוצה המנצחת  תייצג את ישראל בתחרות באירופהלבעלי מוגבלויות קוגנטיביות, שתיערך בהונגריה בין התאריכים 23–25 בספטמבר 2018.

 למשחקים הפאראלימפיים (המכונים גם אולימפיאדת הנכים) סיקור נרחב, והם נחשבים אירוע רב-ענפי בינלאומי לספורטאים בעלי מוגבלויות. האירוע יתועד על ידי צלמים מקצועיים עם מוגבלות שכלית המלווים ע"י צלם  מקצועי.

 מנהל ספורט ארצי של 'ספיישל אולימפיק ישראל', גון צורי: "אנחנו בארגון ספיישל אולימפיקס, כגוף המוביל והגדול בעולם בתחום הספורט לאנשים עם מוגבלות שכלית, שמים לנו למטרה- לשים על המפה ולהעלות את המודעות לספורט הנכים בישראל כי גם להם מגיע. הציבור מוזמן לקחת חלק באירוע הייחודי הזה ולעזור לנו להפוך את האירוע למשמעותי יותר, צבעוני יותר ומתוקשר יותר"

 ברחובות מתאמנים 65 ספורטאים בעלי מוגבלויות, במסגרת עמותת הרצון מנצח של הספיישל אולימפיק. חברי הקבוצה מתאמנים 6 ימים בשבוע, בשישה ענפי ספורט – כדורגל, כדורסל, שחייה, אופניים, הוקי ובאולינק.

 

יום שלישי, 21.8, בשעה 17:30, במרכז הפיס לספורט ונופש וייסגל, רחוב דובנוב 8. 

עוד ברחובות
חשבנו שיעניין אותך גם...
לבדוק את נושא חשבונות המים המופרזים
כתב אישום בגין רצח צעיר בקריות
חוזרים ללימודים
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
פסטיבל White - יין לבן על הים במרינה הרצליה
פסטיבל White
הקיץ הזה תדעי לתקן פנצ'ר...
דפנה צור
אני כאן בגלל אחותי
רשת דייגים
הגברת הפיקוח בתקופת איסור הדיג