רחובות

השמים הם הגבול

טורניר כדורגל, ראשון מסוגו ברחובות, לאנשים עם מוגבלויות מטעם הארגון "ספיישל אולימפיקס ישראל", יתקיים (21.8.18) במרכז הספורט וייסגל רחובות

תמי מאור 21/08/2018
חברי קבוצת הכדורגל בעלי מוגבלות (צילום: עיריית רחובות)

טורניר כדורגל חמישיות, ראשון ומיוחד במינו לאנשים עם מוגבלות שכלית ייערך היום (שלישי) ברחובות, הודות לשיתוף פעולה של "ספיישל אולימפיקס ישראל"  המתחדש בימים אלו בישראל, וארגון "מדינת הכדורגל", החבר בהתאחדות כדורגל החובבים האירופאית  (European Minifootball Federation).

בטורניר יישחקו שלוש קבוצות רחובות, ב"ש וחדרה. הקבוצה המנצחת  תייצג את ישראל בתחרות באירופהלבעלי מוגבלויות קוגנטיביות, שתיערך בהונגריה בין התאריכים 23–25 בספטמבר 2018.

 למשחקים הפאראלימפיים (המכונים גם אולימפיאדת הנכים) סיקור נרחב, והם נחשבים אירוע רב-ענפי בינלאומי לספורטאים בעלי מוגבלויות. האירוע יתועד על ידי צלמים מקצועיים עם מוגבלות שכלית המלווים ע"י צלם  מקצועי.

 מנהל ספורט ארצי של 'ספיישל אולימפיק ישראל', גון צורי: "אנחנו בארגון ספיישל אולימפיקס, כגוף המוביל והגדול בעולם בתחום הספורט לאנשים עם מוגבלות שכלית, שמים לנו למטרה- לשים על המפה ולהעלות את המודעות לספורט הנכים בישראל כי גם להם מגיע. הציבור מוזמן לקחת חלק באירוע הייחודי הזה ולעזור לנו להפוך את האירוע למשמעותי יותר, צבעוני יותר ומתוקשר יותר"

 ברחובות מתאמנים 65 ספורטאים בעלי מוגבלויות, במסגרת עמותת הרצון מנצח של הספיישל אולימפיק. חברי הקבוצה מתאמנים 6 ימים בשבוע, בשישה ענפי ספורט – כדורגל, כדורסל, שחייה, אופניים, הוקי ובאולינק.

 

יום שלישי, 21.8, בשעה 17:30, במרכז הפיס לספורט ונופש וייסגל, רחוב דובנוב 8. 

עוד ברחובות
חשבנו שיעניין אותך גם...
דרושים מנהלים
חשד: ביצעו רכישות באשראי מזויף
"אהיה בתפקיד מרכזי בהנהגה"
יעקובוביץ. דואג לצבים
התאורה מסוכת המציל מפריעה לצבי הים
הולך רגל כבן 80 נהרג מפגיעת אוטובוס
הולך רגל נהרג מפגיעת אוטובוס בירושלים
מבצע אכיפה משולב
המשטרה פשטה על 14 בתי עסק באיזור המרכז
 בילוי במועדון הסתיים באלימות
בילוי במועדון הסתיים באלימות
אישום: חטף ואנס קטינה