רחובות

הבימבולנס של מד"א שיציל חיים ברמלה

ייעודו של הרכב החשמלי הבימבולנס, הוא לקצר את זמן ההגעה שקיים לאמבולנס ולניידת לטיפול נמרץ ולהעניק טיפול רפואי מהיר ומקצועי ללא עיכובים

תמי מאור 25/09/2018
חנוכת בימבולנס ואופנועים ברמלה (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

בטקס שהתקיים, בשבוע שעבר, בבית העירייה ברמלה נחנך הבימבולנס הראשון של מד"א שיפעל בעיר. בנוסף, במהלך הטקס חנכו 2 אופנועי חירום חדשים של מד"א. הטקס התקיים בנוכחות ראש העירייה, מיכאל וידל, מנכ"ל העירייה רונן עזריה, אפי בר מנהל מרחב איילון במד"א ועובדי ומתנדבי המרחב. במהלך הטקס העניק מנהל מרחב איילון במד"א לראש העירייה את הספר 'מד"א המדינה' אשר מתאר את סיפור תולדות מגן דוד אדום בישראל

ייעודו של הרכב החשמלי הבימבולנס, הוא לקצר את זמן ההגעה שקיים לאמבולנס ולניידת לטיפול נמרץ ולהעניק טיפול רפואי מהיר ומקצועי ללא עיכובים של דרכים עמוסות או פקקים וזהו חיזוק נוסף ומשופר למערך התגובה המידית של מד"א המפעיל כ- 650 אופנועים, אופניים חשמליים ואלפי כונני תגובה מיידית ונאמני החיים הפזורים ברחבי הארץ, הכל כדי לקצר את זמני ההגעה למטופל.

 ראש עיריית רמלה מיכאל וידל הודה למנכ"ל מד"א אלי בין על היענותו לבקשתו לתגבור מערך שירותי ההצלה של מד"א ברמלה: "תגבור ושדרוג מערך ההצלה והחירום של מד"א ברמלה חשוב ומרכזי בהצלת חיים. אני מודה בשמי ובשם תושבי רמלה לאלי בין וצוותו על ההבנה, ההתגייסות והביצוע המהיר. כל המציל נפש אחת בישראל כאילו הציל עולם ומלואו. שנה טובה וגמר חתימה טובה".

 מנהל מרחב איילון במד"א, אפי בר: "במסגרת המאמצים לקצר את זמני התגובה והגעתם במהירות של כונני התגובה המיידית של מד"א חנכנו את רכב הבימבולנס הראשון ברמלה ושני אופנועי מד"א חדשים. זהו צעד משמעותי מאוד עבור תושבי העיר שללא ספק ייעל את המענה הרפואי של מד"א למקרי חירום רפואיים בעיר. אני מודה לראש העיר מיכאל וידל על שיתוף הפעולה ועל הסיוע למד"א בכל הנדרש."

 

עוד ברחובות
חשבנו שיעניין אותך גם...
גיא קלנר, יעקב קורצקי וגור תמר בטקס לזכרו של עידו
מוקירים את זכרו של עידו בן ארי ז"ל
פסטיבל אינזואגדה
 יום שני ברציפות, אזעקות בצפון
יום שני ברציפות, אזעקות בצפון
כסאות משרדיים של חברת 2sit
כסאות משרדיים במקום הטוב ביותר
קיבלה כליה וחיים חדשים
קיבלה כליה וחיים חדשים
מגרש סינטטי שלישי בשלום עליכם
אושרו תקציבים לתשתיות ספורט במגדל העמק
עוד מאור יחיאל. ייצג את הקשיש בתביעה נגד סלקום
נדחתה תביעתה של חברת סלקום נגד קשיש תושב הרצליה
אולם הישיבות צפוף מדי