רחובות

בני 5 עד 25 עולים לבמה!

יוזמה חדשה של מחלקת הקליטה בעיריית רחובות: אודישנים לרגל פתיחת חוגים ייחודיים בזמרה וריקודים

כתב לוקאל 03/10/2018
 בני 5 עד 25 עולים לבמה!
אודישנים לחוגים (תמונה להמחשה iclipart)

יוזמה  חדשה ברחובות – עיריית רחובות באמצעות המחלקה לקליטת עליhה יחד עם בית הספר לריקוד 'באילנס', תאטרון  Emotions ובית הספר לריקוד The Care Academy Israel מזמינים ילדים וצעירים בני 5 עד 25 לנסות את כוחם ואת הכישרון הטמון בהם בתחומים השונים של אמנויות הבמה.

אילנה תבוריסקי, מנהלת המחלקה לקליטה: "המטרה איננה לחלק ציונים אלא לגלות ולפתח כישרונות, להוסיף צבע ועשייה לחיי הילדים ומשפחתם".

בחודש אוקטובר יתקיימו מבחני במה לחוגים הבאים

• חוג מופע של זמרה וריקוד – זוהי הבחירה טובה ביותר גם לילדים וגם להוריהם, למי שאוהב לשיר, לנוע, לרקוד – אבל גם ל"לכודים" ו"קפואים" שבינינו – המתביישים והחוששים, למרות הרצון והכישרון הטמון.  מורי החוג ינחו את המתלמדים כיצד להפוך לאמן של ממש, להרגיש נוח על הבמה, לשיר יפה ולנוע כמו שצריך. 

• ריקודים ספורטיביים וסלוניים – גם ריקוד וגם ספורט. 

• ריקודים לטיניים -  החן וההידור שבתנועה ויציבה נכונה, תלבושות ססגוניות. 


• ריקודי עם – מורשת ריקודים מהארץ  ומן העולם, מגוון סגנונות, מיטב מסורות ריקודי העמים. 


• שיעורי הריקוד האירי המסורתי נועדו הן לילדים בני 5 ומעלה והן למבוגרים, למתחילים ולמקצוענים כאחד.


• האקדמיה לאופנה – סטייליסטים מנוסים ילמדו גם את הקטנים שבאדונים והגבירות את יסודות הטעם הטוב, ובני העשרה יכירו מקרוב מגמות עכשוויות באופנה ובסגנון. אתנו קל להיות אופנתי!  


• בית הספר לזמרה של אנה טימופיי לילדים בני 6 עד 12 – למי שרוצה לשיר בצורה מגניבה ומקצועית.

האודישנים ייערכו על ידי אנשי מקצוע בתחום, וביניהם - סרגיי פלך ואנה רוּדוי – רקדנים וכוריאוגראפים ברמה בינלאומית, הזמרת אנה טימופיי – זוכת תחרויות בינלאומיות רבות, פינליסטית בפרויקט X-Factor; נתי גייל – זמר, שחק ומפיק מוסיקלי; תיאטרון הריקוד "Emotions" – דואו הרקדנים אנטיזור עבדולאייב ודמיטרי מרקוב. זוכי תחרויות בינלאומיות, הפועל תוך אימוץ של חידושים בעולם המחול ושילוב נועז של ז'אנרים שונים בהם הג'אז, הבלט הקלאסי, הפלמנקו והוואלס הלירי; מרינה פרומקין ופבל קולסוב - סדנת הריקוד האירי המקצועי – מרינה ופאבל מורים בביה"ס למחול The Carey Academy Israel, זוכי פרסים ובעלי ניסיון עצים בתחרויות בינלאומיות.

 

האודישנים ייערכו בתאריכים 3.10, 08.10, 10.10 ו-17.10 בשעות 17:00 -20:00, באולם "יד לבנים" רח' הבנים 10. לפרטים והרשמה: יוליה  054-2840422, אלכסיי 054-5368188, המחלקה לקליטת עליה  08 - 9496578/9/0

עוד ברחובות
חשבנו שיעניין אותך גם...
הסכם גירושין
הסכם גירושין
"הכינותי מראש ולא במקרה"
פצוע קשה מאוד מפגיעת רכב ברעננה
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
יוצאת לדרך חדשה
כוכבות במרכז הבמה
אופנוען נפצע בתאונה בכפ"ס
זריקת עידוד