רחובות

בני 5 עד 25 עולים לבמה!

יוזמה חדשה של מחלקת הקליטה בעיריית רחובות: אודישנים לרגל פתיחת חוגים ייחודיים בזמרה וריקודים

כתב לוקאל 03/10/2018
 בני 5 עד 25 עולים לבמה!
אודישנים לחוגים (תמונה להמחשה iclipart)

יוזמה  חדשה ברחובות – עיריית רחובות באמצעות המחלקה לקליטת עליhה יחד עם בית הספר לריקוד 'באילנס', תאטרון  Emotions ובית הספר לריקוד The Care Academy Israel מזמינים ילדים וצעירים בני 5 עד 25 לנסות את כוחם ואת הכישרון הטמון בהם בתחומים השונים של אמנויות הבמה.

אילנה תבוריסקי, מנהלת המחלקה לקליטה: "המטרה איננה לחלק ציונים אלא לגלות ולפתח כישרונות, להוסיף צבע ועשייה לחיי הילדים ומשפחתם".

בחודש אוקטובר יתקיימו מבחני במה לחוגים הבאים

• חוג מופע של זמרה וריקוד – זוהי הבחירה טובה ביותר גם לילדים וגם להוריהם, למי שאוהב לשיר, לנוע, לרקוד – אבל גם ל"לכודים" ו"קפואים" שבינינו – המתביישים והחוששים, למרות הרצון והכישרון הטמון.  מורי החוג ינחו את המתלמדים כיצד להפוך לאמן של ממש, להרגיש נוח על הבמה, לשיר יפה ולנוע כמו שצריך. 

• ריקודים ספורטיביים וסלוניים – גם ריקוד וגם ספורט. 

• ריקודים לטיניים -  החן וההידור שבתנועה ויציבה נכונה, תלבושות ססגוניות. 


• ריקודי עם – מורשת ריקודים מהארץ  ומן העולם, מגוון סגנונות, מיטב מסורות ריקודי העמים. 


• שיעורי הריקוד האירי המסורתי נועדו הן לילדים בני 5 ומעלה והן למבוגרים, למתחילים ולמקצוענים כאחד.


• האקדמיה לאופנה – סטייליסטים מנוסים ילמדו גם את הקטנים שבאדונים והגבירות את יסודות הטעם הטוב, ובני העשרה יכירו מקרוב מגמות עכשוויות באופנה ובסגנון. אתנו קל להיות אופנתי!  


• בית הספר לזמרה של אנה טימופיי לילדים בני 6 עד 12 – למי שרוצה לשיר בצורה מגניבה ומקצועית.

האודישנים ייערכו על ידי אנשי מקצוע בתחום, וביניהם - סרגיי פלך ואנה רוּדוי – רקדנים וכוריאוגראפים ברמה בינלאומית, הזמרת אנה טימופיי – זוכת תחרויות בינלאומיות רבות, פינליסטית בפרויקט X-Factor; נתי גייל – זמר, שחק ומפיק מוסיקלי; תיאטרון הריקוד "Emotions" – דואו הרקדנים אנטיזור עבדולאייב ודמיטרי מרקוב. זוכי תחרויות בינלאומיות, הפועל תוך אימוץ של חידושים בעולם המחול ושילוב נועז של ז'אנרים שונים בהם הג'אז, הבלט הקלאסי, הפלמנקו והוואלס הלירי; מרינה פרומקין ופבל קולסוב - סדנת הריקוד האירי המקצועי – מרינה ופאבל מורים בביה"ס למחול The Carey Academy Israel, זוכי פרסים ובעלי ניסיון עצים בתחרויות בינלאומיות.

 

האודישנים ייערכו בתאריכים 3.10, 08.10, 10.10 ו-17.10 בשעות 17:00 -20:00, באולם "יד לבנים" רח' הבנים 10. לפרטים והרשמה: יוליה  054-2840422, אלכסיי 054-5368188, המחלקה לקליטת עליה  08 - 9496578/9/0

עוד ברחובות
חשבנו שיעניין אותך גם...
משפחה מתרחבת
לטיול יצאנו
חוזרים ללימודים
חדשות הבחירות
חדשות הבחירות
מעופפי עלומים בטקס ההצדעה המסורתי
רמת השרון מצדיעה לספורטאים
עוברים שדרוג
חולון: מבצע אכיפה של החזקת כלבים
דנה פרידר בקמפיין ביוטי ראשון
דנה פרידר בקמפיין ביוטי ראשון למותג הקוסמטיקה הצרפתי PAYOT פאיו