רחובות

יוספה חליבה מסיימת את תפקידה

חליבה, מנכ"ל החברה העירונית לתרבות וספורט, הודיעה לראש העירייה על סיום תפקידה לאחר 11 שנים

כתב לוקאל 13/11/2018
רחמים מלול. הודה לחליבה על עבודתה (צילום: אלירן אביטל)

יוספה חליבה מסיימת את תפקידה כמנכ"ל החברה העירונית לתרבות, נופש וספורט, כך הודיעה אתמול (שני) לראש העירייה בפגישה עמו. חליבה הודתה בשיחה לראש העירייה על העבודה המשותפת איתו לפני ואחרי הקמת החברה העירונית, על האמון הגדול והגיבוי שנתן לה, ועל התמיכה בדרך לגידול המשמעותי בפעילות החברה כיום. מועד העזיבה של חליבה והפרוצדורה לקביעת זהות מחליפ/תה תיקבע בזמן הקרוב.

ראש העירייה, רחמים מלול: "יוספה חליבה היא חלק בלתי נפרד מתהליך עיצובה של רחובות כעיר התרבות, ולחברה העירונית בהובלתה יש זכויות רבות בהכתרתה כעיר המובילה בישראל באיכות החיים. החברה העירונית הפכה לזרוע ביצועית חזקה ביותר של העירייה וידעה לזהות את צרכי התושבים ולתת להם את המענה המקצועי ביותר. אני מודה ליוספה על עבודתה המסורה, המקצועית ורבת היצירתיות. אני בטוח שנמצא אותה לוקחת חלק בתפקיד  בכיר נוסף בשירות הציבורי, ותורמת מיכולותיה לציבור בישראל".

 יוספה חליבה: "לאחר 11 שנים של יצירה בעיר הטובה בישראל, בחרתי לסיים את תפקידי. אני גאה בחברה העירונית, שהפכה למוסד חשוב בעיר,  ובהון האנושי של החברה, בעל סטנדרטים גבוהים של עבודה מקצועית . יישמנו בשטח את חזונו של ראש העיר לשירות עם הפנים לתושבים בתחומי התרבות, הספורט והחינוך הלא פורמלי.

"אני מבקשת להודות לראש העיר, רחמים מלול, כלפיו יש לי הערכה עצומה כאיש ציבור, כראש עיר וכאדם. חזונו היה לי השראה, למדתי ממנו המון, וללא הגיבוי והדחיפה שלו, לא היינו יכולים לשנות את המציאות בעיר כפי שעשינו. הפכנו את רחובות לעיר מובילה ארצית בתרבות ובתחומים נוספים. בזכות התנופה בשנות כהונתו, הצלחנו להוציא לפועל פרויקטים משמעותיים. אני מבקשת להודות גם לדורון מילברג, מנכ"ל העירייה, ולדירקטוריון החברה, על התמיכה ושיתוף הפעולה, ולעובדי החברה העירונית ומנהליה ולכל השותפים, על שותפות ועבודה מקצועית ומסורה".

 


עוד ברחובות
חשבנו שיעניין אותך גם...
 שבוע הספר בחצר השוק
ספרים רבותי ספרים
חשד: הכינו וסיפקו אלכוהול מזויף
בזכות מתאמת השירות התגלה גידול בראש
"הניצוץ – אימון גוף ומוח"
ראש עיריית רעננה חיים ברוידא
ברוידא יוותר על מינוי סגן בשכר
באילת משליכים בקבוקים לפח הכתום
מטפלים במטרדי הריח
דרינק FREEZE
FREEZE מרענן לכם את הקיץ