רמת גן - גבעתיים

עדיין בלי תקציב

גם ניסיונו הרביעי של ראש עיריית רמת השרון להעביר את התקציב של שנת 2018 לא צלח

שרון יונתן 17/04/2018
עדיין בלי תקציב
אבי גרובר. שוב כשל בהעברת התקציב צילום: אסנת קרסנסקי

ראש העירייה אבי גרובר לא הצליח השבוע, בניסיון הרביעי, להעביר במועצה את תקציב העירייה לשנת 2018. כזכור, לפני מספר שבועות נעשה ניסיון שלישי להעביר את התקציב לאחר שהובאה הצעה מטעמם של חברי המועצה עידן למדן וגיא קלנר, שקיבלה את תמיכת חברי הקואליציה, כאשר מנגד חברי האופוזיציה לא תמכו בהצעה וההצבעה הסתיימה בשוויון 6 :6 שאינו מספיק לאישור הצעה.          
           
בישיבת המועצה שהתקיימה ביום ראשון השבוע הביא גרובר שוב את הצעת התקציב לפי הצעת למדן וקלנר. גרובר ציין בפתח הדיון כי ההכנסות מארנונה אמורות להיות גבוהות יותר במיליון שקלים, כאשר ההוצאות בסכום זה מתוכננות להיות בנושאים הבאים: הנחה למשרתי מילואים- 250 אלף שקל (ראה גם כתבה נפרדת), דואר ותקשורת- 350 אלף שקל, קבלן ניקיון משרדי עירייה- 90 אלף שקל, תצרוכת מים במבני עירייה - 100 אלף שקל, ביוב הכפר הירוק - 57 אלף שקל, השתתפות במועצה דתית (לפי החלטת ממשלה) – 153 אלף שקל.

בניגוד לפעמים הקודמות, ואולי כי בעצם הכל כבר נאמר בנושא, לא התקיים דיון והנושא עבר ישירות להצבעה, בה שוב לא התקבלה הכרעה מאחר ושוב הושג שוויון, כאשר 7 חברי מועצה תמכו בהצעת התקציב: גרובר, יעקב קורצקי, רותי גרונסקי, נורית אבנר, דוברת וייזר, עידן למדן, עידו כחלון. שבעת חברי האופוזיציה התנגדו לאישור התקציב: אהרון אלמוג אסולין, טל עזגד, שירה אבין, רפי בראל, מרק מימוני, שמוליק גריידי ואיריס קלקא. גיא קלנר לא נכח בישיבה.


sharony@local.co.il


 


עוד ברמת גן - גבעתיים
כתב לוקאל 24/06/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
הענן של מעיין
מס הכנסה ערך מבצע ביקורת באילת
פסטיבל ספורט עממי
 החלטת העירייה פוגעת בנו קשות
"החלטת העירייה פוגעת בנו קשות"
הצלחה למכרזי "מחיר למשתכן"
דרך כל בשר
המשטרה פשטה על מסיבת אלכוהול של קטינים בהרצליה
המשטרה פשטה על מסיבת אלכוהול של קטינים בהרצליה
שבוע החינוך הראשון של כפס
שבוע החינוך הראשון של כפ"ס