רמת גן - גבעתיים

"משתדר״גים אתכם ובשבילכם"

מינהלת התחדשות עירונית רמת גן יוצאת לדרך

כתב לוקאל 24/07/2018
מינהלת התחדשות עירונית ברמת גן (צילום: דוברות)

רמת-גן עושה סדר בנבכי הבירוקרטיה ומזמינה אתכם להסתייע בשירות  המינהלת להתחדשות עירונית רמת-גן. במסגרת השירות תלווה המינהלת את התושבים ותספק מידע מונגש, מקצועי, אמין וחינמי לאורך כל הדרך.

בארבע השנים האחרונות מובילה עיריית רמת-גן מהפכת התחדשות עירונית, תוך הסתכלות עתידית על צורכיהם ורצונותיהם של כלל תושבי העיר. כעת, לאחר עבודה אינטנסיבית, נמצאת העירייה בעיצומה של "מדיניות תכנונית שכונתית", המגדירה את עקרונות ההתחדשות בכל שכונה ושכונה בעיר ובוחנת את כל ההיבטים המרחביים הקשורים בה.

על מנת לעשות סדר בנבכי הבירוקרטיה ולסייע לתושב לאורך כל הדרך לדירה מחודשת, הקימה עיריית רמת-גן, בשיתוף משרד הבינוי והשיכון, את המינהלת להתחדשות עירונית ברמת-גן. המינהלת החדשה הוקמה על מנת לנהל את הליכי ההתחדשות בעיר, בשקיפות מלאה ובאופן מקצועי, אמין, יעיל ומהיר, תוך שמירה על צרכי התושב וצרכי העיר כולה.

המינהלת החדשה תספק לתושבים מידע שימושי על התחדשות עירונית לסוגיה, תבצע פעולות הסברה והדרכות, תסייע בבדיקת היתכנות ראשונית עבור הדיירים, תאיץ תהליכים ואף תספק ייעוץ משפטי. השירות ניתן ללא תשלום.

מתכננים לקדם פרויקט בבניין שלכם? מעתה לא חותמים לפני שמתייעצים עם המינהלת! נושאים כמו תמ"א 38 ופינוי-בינוי דורשים הבנה ושליטה מלאה בדקויות ובפרטים. לשם כך, בעלי מקצוע בתחומים תכנוניים וחברתיים ינגישו עבור התושבים את כל המידע המעשי שנדרש להצלחת הפרויקטים השונים. מרכז הייעוץ של המינהלת יעניק סיוע בתחומים הבאים: סיוע אדריכלי/הנדסי לבדיקת היתכנות ראשונית; בחינת חוות דעת שיוגשו לדיירים; גישור בין הדיירים במתחם לצורך יצירת הסכם במידת הצורך ועוד.

בנוסף, מספקת המינהלת חוברת המיועדת לבעלי דירות, המעוניינים להוביל בבניין מגוריהם פרויקט להתחדשות עירונית. החוברת נכתבה במטרה לרכז את המידע ולארגן את הכלים הקיימים בתחום – החל משלב לימוד הנושא והתארגנות הדיירים ועד בחירת אנשי המקצוע שיוציאו לפועל את הפרויקט המיוחל.

רזיאל אחרק, ראש המינהלת להתחדשות עירונית רמת-גן: "המינהלת פועלת על מנת לסייע לתושבי רמת-גן בתהליכי התארגנות לקראת התחדשות עירונית ובניהם: בחירת נציגות הדיירים, בחירת אנשי מקצוע שילוו את התהליך מטעם הדיירים וכמובן בליווי של התהליך מול מוסדות עיריית רמת-גן. מעתה לתושבי רמת-גן יש כתובת נגישה ומקצועית – לא חותמים לפי שמתייעצים עם המינהלת".עוד ברמת גן - גבעתיים
חשבנו שיעניין אותך גם...
אזור תעשייה ובילויים עתיק נחשף בגדרה
אזור תעשייה ובילויים עתיק נחשף בגדרה
שבוע הכי טוב להיות טוב בהוד השרון יצא לדרך
"הכי טוב להיות טוב" בהוד השרון
עיריית חולון ממשיכה בעבודות שיפוץ מוסדות החינוך
שיפוצים קייצים
אלכסה דול , ארבל קינן וסלע שרלין
סלבס למען נערות בסיכון
בפסח מטיילים באגם החולה
בפסח מטיילים באגם החולה
נזק שנגרם לעץ במרחב הציבורי
אכפת לו לעץ
חשד: נער פרץ לישיבות וגנב רכוש
לצמח יש "זיכרון"