רמת גן - גבעתיים

תושב ר"ג מואשם באינוס 3 נשים

הנאשם הזמין כל אחת מהנשים לבלות עמו במסיבה. לפני היציאה למסיבה, הזמין אותן לדירתו ברמת גן, שם השקה אותן במשקאות אלכוהוליים וסיפק להן סמים. בהיותן תחת השפעת אלכוהול וסמים, כאשר חושיהן מעורפלים והן חלשות, אנס אותן

כתב לוקאל 19/08/2018
תושב ר
הזמין את הנשים לדירתו ואנס אותן (תמונה להמחשה iclipart)

פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הגישה הבוקר כתב אישום לביהמ"ש המחוזי בעיר נגד תשוב רמת גן, בן 53, בגין אינוס 3 מתלוננות ושיבוש מהלכי משפט.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד תמי אניס, הנאשם הכיר את המתלוננות בנסיבות חברתיות. הנאשם הזמין כל אחת מהן בנפרד לבלות עמו במסיבה בת"א. לפני היציאה למסיבה, הזמין הנאשם כל אחת מהן לדירתו ברמת גן, שם השקה אותן במשקאות אלכוהוליים וסיפק להן סמים. בהיותן תחת השפעת אלכוהול וסמים, כאשר חושיהן מעורפלים והן חלשות, אנס אותן הנאשם.

על פי האישום השני, ב-2.7.18, טרם חשיפת הפרשה במשטרה, נודע לנאשם על פוסט שפורסם בפייסבוק יום קודם לכן, בו תיארה אישה דפוס פעולה של גבר המזמין נשים לדירתו, מערפל אותן ואז פוגע בהן מינית, ללא ציון שמם ופרטים מזהים של הקורבנות ושל הפוגע, וקראה לנשים שנפגעו על ידי הגבר שיגישו תלונות במשטרה. בעקבות הפוסט פנה הנאשם למתלוננת באישום השני בווטסאפ ואיים עליה כי יגיש נגדה תלונה למשטרה בגין "שיימינג" בפייסבוק. זאת על מנת למנוע ממנה להתלונן במשטרה, להכשיל ולסכל הליך שיפוטי ולהביא לעיוות דין. במהלך היום, פנה הנאשם למשטרה והגיש תלונה נגד מתלוננת זו בגין "שיימינג" בפייסבוק, בעקבות פרסום הפוסט.  

בבקשת המעצר כתבה עו"ד אניס כי "..מדובר בסדרה של עבירות מין חמורות שביצע המשיב, בדפוס פעולה חוזר ונשנה שכלל את הזמנת המתלוננות לדירתו, כדי לצאת לבלות יחד במסיבות. בהגיען לדירתו, השקה אותן במשקאות אלכוהוליים וסיפק להן סמים, ובהיותן תחת השפעת אלכוהול וסמים כשחושיהן מעורפלים והן חלשות, אנס אותן המשיב והשתמש בגופן של המתלוננות באופן אכזרי ובוטה, על מנת לספק את יצריו המיניים..".

 

עוד ברמת גן - גבעתיים
מיכאל פרוסמושקין 15/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 09/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 09/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 17/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
רמה"ש במקום ראשון בניגשים לחמש יח"ל במתמטיקה
מרוץ אייל ה-17
דד ליין לעיריית רעננה בנושא הנתצ
דד ליין לעיריית רעננה בנושא הנת"צ
אדם נהרג בפיצוץ רכב במושב בשרון
דיכאון ושנאה עצמית
הטפ-צפה
קיץ בטוח לילדים עם ערכת המגן של יד שרה
אישום: התקשר וטען כי הוטמנה פצצה בבי"ס
חלליות לאיסוף פסולת אלקטרונית