רמת גן - גבעתיים

זכו בדירה

עשרות תושבי קריית אונו זכו בהגרלה לדיור בר השגה בעיר. הדירות נמכרו במחירים הנמוכים בשיעור של כ- 30% ממחירי השוק באזור

תמי מאור 08/10/2018
זכו בדירה
תושבת קרית אונו זוכה בהגרלת דיור בר ההשגה בעיר (צילום: ניצן מנטקה)

במקום להמתין זמן רב למחיר למשתכן, עשרות מתושבי קריית אונו זכו ביום חמישי האחרון בהגרלה לדיור בר השגה בעיר. הדירות שווקו בפרויקט אותו מקימה חברת מצלאוי ולאחר שנענתה החברה לבקשת העירייה ויצאה באלטרנטיבה משלה לדיור בר השגה – שיווק 27 דירות בקריית אונו במחירים מוזלים במיוחד בשיעור של כ- 30% פחות, בהשוואה למחירי הדירות באזור. 

מכירת הדירות נערכה במסגרת הגרלה מיוחדת בהשתתפות זוגות צעירים ויחידים תושבי קריית אונו שנמצאו זכאים על פי הקריטריונים שנקבעו בתאום עם העירייה.

 מחירי הדירות שנמכרו:

דירת 2 חד' החל מ- 928 אלף שקל  

דירת 3 חד' החל מ- 1.174 מיליון שקל

דירת 4 חד' החל מ- 1.911 מיליון שקל – מדובר בדירה שהיא סוג של מיני פנטהאוז. שטח הדירה 111 מ"ר, עם שתי מרפסות בשטח של 23 מ"ר ו- 52 מ"ר.

התנאים להשתתפות בהגרלה היו - ככל שמדובר בזוגות נשואים, לרבות ידועים בציבור, צריך שאחד מבני הזוג יהיה לפחות  מעל גיל 22. ככל שמדובר ברווקים, גרושים או אלמנים צריך שהם יהיו מעל גיל 24.

תושבי העיר שעמדו בקריטריונים הגישו את מועמדותם במשרד המכירות של פרויקט ONO PRIME עד ליום 28.9.18  וביום חמישי האחרון נערכה ההגרלה במסגרתה הוגרל תור המועמדים לבחירה ולרכישת הדירות בפועל.

 מדובר בפרויקט ראשון מסוגו בארץ אשר נותן אלטרנטיבה ממשית לתכנית הממשלתית מחיר למשתכן ומציע דיור בר השגה לזוגות צעירים, תושבי המקום,  במרכז הארץ. יחידות הדיור ישווקו במסגרת פרויקט של חיזוק ועיבוי אותו מבצעת חברת מצלאוי לבניין מגורים ברחוב הכלנית הממוקם במרכז העיר. פרויקט הכלנית הוא חלק בלתי נפרד מפרויקט התחדשות עירונית ONO PRIME, אשר גם הוא פרויקט התחדשות עירונית אותו מקימה חברת מצלאוי בקרית אונו.

 סמי מצלאוי יו"ר חברת מצלאוי ובעלי החברה ציין כי "אני שמח ונרגש שסוף סוף אנו יוצאים לדרך עם הפרויקט. מדובר ברעיון שאני מנסה לקדם כבר מזה מספר שנים והיום הוא יוצא מהכח אל הפועל. אני שמח להיענות לבקשת עיריית קריית אונו  ולקדם אותו יחד איתה. אני מאמין שרק זו הדרך לשווק דיור בר השגה לזוגות צעירים באזור המרכז. הענקת תוספת בנייה, אפילו בשיעור של בין -10%-20% זכויות אויר, תיתן מענה למחוסרי דיור רבים. בדרך זו נצליח להגדיל את היצע הדירות במרכז הארץ, מיבנה ועד נתניה, באלפי יחידות דיור על שטחים קיימים, במחירים אטרקטיביים הנמוכים מדירות דומות באזור, לא נכביד על התשתיות הציבוריות ונאפשר לזוגות צעירים להמשיך לגור בעיר ילדותם, בקרבת משפחתם, ליד חבריהם וכמובן להמשיך ליהנות מעזרת ההורים שכל כך חשובה לזוג צעיר בתחילת דרכו".

  

 

 

 

 

 

 

עוד ברמת גן - גבעתיים
חשבנו שיעניין אותך גם...
גנב רכב ונעצר בתום מרדף
חנוכה שמח בליונס כפ"ס
טו בשבט שמח במגמת אדריכלות נוף
צעיר טבע למוות בבת ים
צעיר טבע למוות בבת ים
הוסרה הצעה לסדר להפעלת שאטלים בשבת
הוסרה הצעה להפעלת שאטלים בשבת
אישום: גנב בתחבולה מבית עסק בו עבד
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות
מאחורי הגלימה