רמת גן - גבעתיים

חשד: עקצה גברים פגועי נפש

תושבת רמת גן נעצרה בחשד כי עשקה באתרי היכריות גברים פגועי נפש. היקף העוקצים: מאות אלפי שקלים

מיכאל פרוסמושקין 26/11/2018
החשודה נעצרה (צילום: iclipart)

"כסף קל": נחשפה פרשת עוקץ והונאת גברים פגועי נפש ובעלי מוגבלויות - חשודה התחזתה באתרי היכרויות ועשקה בהונאה מגברים פגועי נפש מאות אלפי שקלים.

חקירה סמויה שמנהלת משטרת ישראל במהלך החודש האחרון, הובילה הבוקר למעצרה של החשודה, תושבת רמת גן בת 32, אשר גנבה בהונאה ומירמה מאות אלפי שקלים מגברים פגועי נפש ובעלי מוגבלויות אותם נהגה "לצוד" באתרי היכרויות שונים ברחבי רשת האינטרנט.

בתוך כך, היום (ב') הסתיים  שלב החקירה הסמויה, שניהלה משטרת ישראל ביחידת ההונאה של מחוז ת"א ועם שחר, עברה לשלב מעצרה של החשודה, לאחר שבחודש האחרון, אספו חוקרי המשטרה ראיות רבות נגדה.

עפ"י החשד, נהגה האישה בשיטתיות מתוחכמת ומתוכננת מראש, להונות במרמה ובעושק גברים פגועי נפש ובעלי מוגבלויות, אותם 'צדה' באמצעות אתרי הכרויות שונים .  

על פי החשד, החשודה יזמה פניות אל הקורבנות, התייצגה בכזב כמי שמעוניינת בקשר רומנטי ומיסוד הקשר עימם כמו גם הבטחות לחתונה עתידית, כל זאת תוך ניצול תמימותם ומצבם הרגיש והפגיע של קורבנותיה .
 
לאחר שקנתה את אמונם נהגה "לעקוץ" מהם מאות אלפי שקלים ובמקרים רבים אף שכנעה את הקורבנות התמימים "לקנות" עבורה הלוואות בשוק האפור. 

כאמור, הבוקר נעצרה החשודה לחקירה ביחידת ההונאה של מחוז ת"א בסיומה הובאה לבית משפט השלום שנעתר לבקשת המשטרה והורה על הארכת מעצרה ב-4 ימים.

עוד ברמת גן - גבעתיים
חשבנו שיעניין אותך גם...
לא שותקות
סיום קורס חובשים מתנדבים בתחנת מדא בגן יבנה
סיום קורס חובשים מתנדבים בתחנת מד"א בגן יבנה
היערכות כנגד מפגע היתושים
היערכות כנגד מפגע היתושים
שני הרוגים בתאונה קשה בחיפה
תושבי כפ"ס הכי מרוצים בארץ ממקום מגוריהם
שחייה לילית מוזלת לתושבים בחודש אוגוסט
קיץ רטוב בכפר סבא
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות
חשד: ניסה לבצע שוד באמצעות אקדח דמה