רמת גן - גבעתיים

שקוף שזה סקווש

קניון אילון בשיתוף התאחדות הסקווש בישראל יקיימו ב-2-7.12 (חופשת חנוכה) את שבוע אליפות הארץ בסקווש. במגרש שקוף עשוי זכוכית

כתב לוקאל 28/11/2018

ענף הסקווש שנחשב כאחד מענפי הספורט הבריאים ביותר זכה בשנים האחרונות לתנופה אדירה, זאת בזכות יצירת המגרש השקוף, שכל ארבע פאותיו מזכוכית ובשל השיפור הטכנולוגי שמאפשר צילום איכותי ושידור תחרויות סקווש מקצועניות על גבי הפלטפורמות השונות. קיומו של מגרש זה הפך את הענף לנגיש יותר ולאטרקטיבי במיוחד מבחינת צפייה והנאה מהמשחק עצמו.

מגרש זה מוצב במקומות אייקונים ברחבי העולם כמו בגיזה שבמצרים, לרגלי הפירמידות, Grand Central  בניו יורק, פנינסיולה בהונג קונג ועכשיו בקניון אילון שברמת גן.

מומחים לחינוך מצאו כי למשחק הסקווש השפעה חיובית על ילדים המאופיינים בהפרעות קשב וריכוז. מדובר במשחק פיזי ועוצמתי המתמקד בשליטה, ריסון ואיפוק אשר מטיב את התופעה. היתרון בסקווש לעומת הטניס הוא שאין צורך במיומנות משחק גבוהה כדי להפיק את המקסימום מהמשחק כך שההצלחה מידית.

קניון אילון בשיתוף התאחדות הסקווש בישראל יקיימו בחופשת חנוכה בין התאריכים 2-7.12, בפעם הראשונה שבוע עמוס בפעילויות סקווש, הכוללים לימוד משחק והתנסות חופשית למשפחות וילדים, לחובבנים ומקצוענים כאחד עם מאמני סקווש מקצועיים ללא תשלום על מגרש זכוכיות מקצועי.

כמו כן, במהלך השבוע יערכו מקצים ותחרויות על פי קטגוריות וגילאים כששיאו של השבוע בגמר אליפות ישראל וטקס סיום שיערכו ביום חמישי, 6.12.2018 בשעה 20:00 בנוכחות האלוף במילואים עידו נחושתן, הרמטכ״ל גדי אייזנקוט ושרת התרבות מירי רגב.

לדברי רינה טל, מנכ"לית קניון אילון: "שיתוף פעולה זה ייחודי וחשוב עבור קידום ענף הסקווש בישראל. האולפן השקוף וקניון איילון משמשים כשני אייקונים המשלבים ידיים על מנת ליצור חוויה מרגשת וייחודית. אני גאה להזמין את הקהל הרחב להגיע לקניון וליהנות מחוויית משחק הסקווש".

 

עוד ברמת גן - גבעתיים
חשבנו שיעניין אותך גם...
הוגש כתב אישום בגין פציעתו של פועל בתאונת עבודה
מתחם השכונה החדשה
שכונת הבילויים
גמר הטורניר הבינלאומי SOCCERX5
גמר הטורניר הבינלאומי SOCCERX5
מהי פנסיה מבטיחה של כלל?
מה עושים בירושלים בחופשת הקיץ?
מה עושים בירושלים בחופשת הקיץ?
מה זה שפת פייתון?
מה זה שפת פייתון?
  בכפר סבא יוצאים מהחושך אל האור
יוצאים מהחושך אל האור
פיילוט פינות האכלה לחתולים