רמת גן - גבעתיים

הביאו אור לילדים

בורסת היהלומים הישראלית דאגה לחגיגות חנוכה למען ילדים המאושפזים בבתי החולים "אדמונד ולילי ספרא – תל השומר", "דנה" (בת"א) ו"מעייני הישועה" (בבני ברק)

תמי מאור 09/12/2018
מימין פרופסור ארנון סומך, פרופסור אשר ברזילי, יורם דבש, פרופסור רז סומך ( צילום: אחיקם בן יוסף)

נשיא בורסת היהלומים הישראלית, יורם דבש, הגיע לבית החולים "אדמונד ולילי ספרא" בתל השומר מלווה בחברי הנהלת הבורסה:  אשר איזן ויאיר רייכנברג, שיזמו אירוע חגיגי לחג החנוכה עבור ילדי בית.

 את פני משלחת חברי הבורסה קיבל פרופסור אשר ברזילי, מנהל בית החולים "אדמונד ולילי ספרא", אליו הצטרפו פרופסור ארנון אפק משנה למנכ"ל בית החולים "שיבא תל השומר", פרופסור רז סומך מנהל מחלקת ילדים א' והשירות לאימונולגיה לילדים, ומתן הליצן.

חברי המשלחת יחד עם ליצנים קישטו את מחלקת הילדים בבלונים ובסמלי החג, עברו בין חדרי הילדים המאושפזים, והעניקו  מתנות, סופגניות, סביבונים, ממתקים  ותיק מהודר ממותג בסמלי מכבי ת"א. כמו כן הליצנים העניקו  לכל ילד בלון בצורה מיוחדת אותו ביקש.

את האירוע פתח יורם דבש שאמר: "במהלך כל שנות קיומה, בורסת היהלומים תרמה ותורמת לקהילה. גם השנה, כבשנים קודמות, הוחלט לאמץ את ילדי בתי החולים הנמצאים בגוש דן ואנו מתחילים בבית החולים 'אדמונד ולילי ספרא' ובמהלך החג נגיע לבית חולים 'דנה' בתל אביב ולבית חולים 'מעייני הישועה' בבני ברק. כולי תקווה כי עם בית חולים זה, זוהי תחילתו של קשר הדוק וקרוב כפי שיש לנו עם בתי החולים האחרים."

פרופסור ברזילי סיפר כי יש לו קשרים אישיים משפחתיים עם בורסת היהלומים, שכן אחיו, אחותו ואשתו הם יהלומנים ורק הוא "הכבשה השחורה" במשפחה שהלך ללימודי הרפואה.

בסיום האירוע במחלקות הילדים קיבל את פני המשלחת מנהל בית החולים "שיבא תל השומר" פרופסור יצחק קרייס שאמר לנשיא הבורסה: "בכל פעם שיש לך יום קשה בבורסה תגיע לבית החולים לילדים, תראה את עבודת הקודש שהצוות הרפואי עושה שם ומצב רוחך יעלה."

קרייס אף ציין את הקשרים ההדוקים שיש לבית החולים עם בורסת היהלומים ואמר שבכל פעם שנזקקים בבית החולים לסיוע ותרומה, אנשי הבורסה נרתמים מיד ועוזרים רבות.

חברי בורסת היהלומים אשר הגיעו יחד עם נשיא הבורסה יורם דבש לביקור היו ישראל וונצובסקי סמנכ"ל בורסת היהלומים, יאיר רייכנברג – יו"ר ועדת קשרי רפואה, אשר אייזן חבר הנהלת הבורסה ומנשה כהן חבר בורסת היהלומים.

 

 

 


עוד ברמת גן - גבעתיים
חשבנו שיעניין אותך גם...
תורמים ומקבלים
המתנדבים שמשתייכים לאיחוד הצלה
בצפת מתאמנים בשגרה ומוכנים לחירום
סכום כסף גדול נמצא בקרון הרכבת בתחנת רעננה מערב
סכום כסף גדול נמצא בקרון הרכבת בתחנת רעננה מערב
שבוע החלל מגיע לפרדס חנה כרכור
שבוע החלל מגיע לפרדס חנה כרכור
אני רוצה לזעוק זעקת רבים
"אני רוצה לזעוק זעקת רבים"
"הכרתי את החברים הראשונים שלי בגיל 18. לא האמנתי שיהיו לי חברים" (א. בוגר 'רקפת')
מועצת הדבש מברכת את הדבוראי נועם טור
דירה להכיר