רמת גן - גבעתיים

פרויקט התחדשות עירונית חדש בר"ג

נווה-בגדדי תבצע פרוייקט תמ"א 38 לבניית 24 יח"ד ברחוב אבנר

כתב לוקאל 14/07/2019
אבנר 7 רמת גן
צילום הדמיה באדיבות נווה בגדדי חברה לבניה

נווה-בגדדי חברה לבנייה, המתמחה בבנייה למגורים ובפרויקטים בתחום תמ"א 38, חתמה על חוזה לביצוע תמ"א 38/2 עם החברה היזמית של הפרויקט, "אוחנה גרופ" (מקבוצת איסתא נכסים), שמנהלת את הפרויקט מול הדיירים. במסגרת ההסכם הבניין הישן (ובו 8 דירות) יהרס ובמקומו יבנה מבנה חדש בן 9 קומות ובו 24 יחידות דיור. כיום נערכת החברה לכך שעם קבלת היתר הבנייה ופינוי הדיירים היא תתחיל בהריסת המבנה הישן, ברחוב אבנר 7 בר"ג. הפרויקט צפוי להמשך כשנתיים מרגע פינוי הדיירים, היתר הבנייה צפוי להתקבל בקרוב.

במסגרת הפרוייקט תבנה נווה-בגדדי חברה לבנייה, בבעלות המהנדס ניר נווה (בגדדי), בניין חדש בן 9 קומות ושתי קומות מרתף עם מעלית, לובי חדש ומרווח ושתי קומות חניה תת קרקעית. בבניין יהיו 24 יחידות דיור, בתמהיל הכולל דירת גן אחת, 2 דירות גג ויתר 21 הדירות יהיו בנות 3-5 חדרים, עם מרפסת שמש וממ"ד לכל דירה. בנוסף, הדיירים יזכו גם להטבה ייחודית בענף הנדל"ן השמורה ללקוחות חברת נווה-בגדדי, המפעילה מוקד שירות לקוחות ייחודי הנותן לדיירים מענה (ללא תשלום) לטיפול בתקלות בנייה, חשמל וצנרת.

במסגרת הפרוייקט החדש דירות בבניין החדש צפויות להימכר במחירים של החל מ-1,690,000 לדירת 58 מ"ר ועד החל מ-1,990,000 ש"ח לדירת 80 מ"ר, הפנטהאוזים צפויים להימכר במחיר של כ-2,990,000-3,620,000 ש"ח ודירת הגן 138 מ"ר (5 חדרים) עם 95 מ"ר גינה ב-3,280,000 ש"ח.

המהנדס ניר נווה, מנהל נווה-בגדדי חברה לבנייה, מוסיף: "מתוך הבנה של מציאות שוק הנדל"ן, הרבה כבוד ואהבה למקצוע הבנייה ולמשפחות שעבורן אנחנו בונים חלום, ננסה להקדים את לוחות הזמנים. בפרוייקטים אחרים הצלחנו להביא לכך שהדירות נמסרו לדיירים חודשים לפני לוחות הזמנים, ללא שום פשרה על איכות הבנייה והגימור, באמצעות שיטות ניהול חדשות שניישם גם בפרוייקט זה ובליווי צמוד של שירות לקוחות".

עוד ברמת גן - גבעתיים
חשבנו שיעניין אותך גם...
הנוער המתנדב עם נציגי העיר ונציבות הליונס
מועדון הליונס מוקיר את הנוער המתנדב
החתמה מלאת חן
חוזרת לקדמת הבמה
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
הורים מאילת מואשמים בפגיעה מתמשכת בפרטיות ילדיהם הקטינים
חברי מועדון הליונס
הליוניסטים פתחו שנת התנדבות חדשה
נועה ועידו. התנדבות וסולידריות חברתית
אופניים לכולם
מתרימת דם במדא מיכל פריד אפרתי מתרימה את בנה רועי
אימי המתרימה