רמת השרון

אישום: החזיק 9 ק''ג סמים וצרך חשמל פיראטי

בעודו ממתין לעונש בתיק סמים, צעיר מרמת השרון הואשם בתיק נוסף של החזקת תשעה קילוגרם סמים בדירה ברעננה, בגניבת חשמל ובהפרת תנאים מגבילים

מיכאל פרוסמושקין 29/03/2018
אישום: החזיק 9 ק''ג סמים וצרך חשמל פיראטי
החזיק מעבדת סמים (תמונה להמחשה) צילום:iclipart

תושב רמת השרון, בנו של מאמן כדורסל מפורסם מאוד, הואשם ביום שני השבוע, בהחזקת כמות גדולה של סמים בדירה ברעננה. 

הצעיר, בן ה–27, הואשם רק בחודש אוקטובר האחרון בהחזקת שני קילוגרם קנאביס. במהלך ההליך המשפטי, במסגרתו הוא הורשע ונשלח לבדיקת התאמתו לביצוע עונשו בדרך של חצי שנה עבודות שירות, הוא שוחרר למעצר בית תוך הפקדת ערבויות כספיות. 

בסוף חודש ינואר השנה הקל בית המשפט בתנאי השחרור שלו, כך שהוא יכל לשהות מחוץ לכתובת של מעצר הבית וזאת תחת פיקוח אחד המפקחים שאושרו. אולם, ב-14 במרס הוא נתפס ברחוב שבטי ישראל ברמת השרון כשהוא נוסע ברכב עם חבר תוך שהוא שוהה מחוץ למעצר הבית ללא מפקח שאושר על ידי בית המשפט. בעת עיכובם של השניים נתפסו ברכב כ-400 גרם קנאביס, אך לעת עתה הם לא הואשמו בהחזקתם. 

כך או כך, מכתב האישום שהוגש נגדו כעת עולה כי הצעיר שכר דירה ברחוב לוי אשכול ברעננה. בחיפוש שערכו השוטרים בדירה לאחר מעצרו, אותרה במקום מעבדת סמים. בין היתר החזיק הצעיר בדירה תשעה קילוגרם קנאביס ועוד כ–93 גרם של הסם. כמו כן, החזיק במקום בקבוקי דישון, מנורות חימום, משקל אלקטרוני ואדניות ששימשו אותו להכנת הסמים. 

עוד עולה מהחקירה כי הנאשם התקין בדירה לוח חשמל פרטי אשר חובר באופן פיראטי לקו החשמל בדרך זו סיפק חשמל למפוחים, מזגנים ותאורה שהותקנה בדירה. סך החשמל שנטל בשיטה זו נאמד בכ-150 אלף שקל. 

התשתית הראייתית נגד הצעיר, שמיוצג על ידי עו''ד ניר זנו,  מתבססת על דוחות הפעולה של השוטרים, חוזה השכירות של הדירה ברעננה, חוות דעת של מומחה חשמל אודות גניבת החשמל וראיות נוספות. חרף כל אלו, בחקירתו שמר על זכות השתיקה.
 
מבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה נגד הצעיר עולה כי לצד ההמתנה שלו לתוצאות בדיקת התאמתו לעבודות שירות בתיק של החזקת שני ק''ג קנאביס, בחודש ינואר האחרון הוא הורשע בתיק נוסף של ניסיון להסגת גבול והפרעה לשוטר. בתיק זה תלוי ועומד נגדו מאסר על תנאי של שלושה חודשים. 
עם הגשת כתב האישום, מעצרו של הנאשם הוארך עד להחלטה אחרת. עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
עיריית כפס מציגה: תוכנית מהיר לעיר
עיריית כפ"ס מציגה: "מהיר לעיר"
תצילו אותי
"תצילו אותי"
עצים לזכר הנופלים
ההורים דורשים פיקוח
ההורים דורשים פיקוח
חשיבות תכנית עסקית לאפליקציה ומהי צריכה לכלול
חשיבות תכנית עסקית לאפליקציה ומהי צריכה לכלול
אביב גפן מצטרף למסדר הדר
אביב גפן מצטרף למסדר הדר
המרכז הבינתחומי הפך לאוניברסיטה הפרטית הראשונה בישראל
המרכז הבינתחומי הפך לאוניברסיטה הפרטית הראשונה בישראל
אישום: גנב מוצרי חשמל וכלי עבודה
אישום: גנב מוצרי חשמל וכלי עבודה