רמת השרון

הנבחרת של מרצ ברמת השרון

חבר מועצת העיר רמת השרון עידן למדן זכה בבחירות הפנימיות בסניף מרצ וימשיך לעמוד בראש הרשימה גם בבחירות הקרובות. למקום השני ברשימה נבחרה פרופ' נטע זיו ולמקום השלישי נריה פיטוסי

שרון יונתן 24/05/2018
הנבחרת של מרצ
עידן למדן ופרופ' נטע זיו. מובילים את מרצ (צילום: פרטי)

חבר המועצה עידן למדן זכה בשבוע שעבר בבחירות הפנימיות בסניף מרצ וימשיך לעמוד בראשות הרשימה גם בבחירות הבאות ויתמודד גם על ראשות העירייה. במקום השני ברשימה נבחרה פרופ' נטע זיו, מרצה בכירה בפקולטה למשפטים באוניברסיטת ת"א, מנהלת אקדמית של מרכז "הגר לדיור חברתי" העוסק בקידום פתרונות לדיור בר-השגה אשר הקימה את מערך הקליניקות לסיוע משפטי זכתה למיקום גבוה ברשימה.

שאר חברי הרשימה: במקום השלישי נריה פיטוסי, יליד מורשה מייסד ובעלים של חברת "רובולנד" העוסקת בהקניית מיומנויות טכנולוגיות לילדים ובני נוער ומתנדב בעמותת "יוניסטרים" לפיתוח מנהיגות בקרב בני נוער, במקום הרביעי  עו"ד יעל הוד (רינגבירץ), אם לשתיים הפעילה בחברת המתנ"סים, במקום החמישי גיא ברזל, יועץ מדיני לשגריר יפן בארץ, המשמש כיו"ר הסניף המקומי, פעיל חברתי שאף כיהן בעבר כיו"ר הנהגת הורי קלמן, במקום השישי גיא אליאס משמש כמנכ"ל קבוצת אספן מראשית 2017 ומרצה במרכז הבינתחומי בקורס ייזום ופיתוח מקרקעין מזה כ-9 שנים. עוד נבחרו: יהלי תלם, תלמיד תיכון 'אלון' פעיל חברתי המתנדב במסגרות רבות, ד"ר איריס קלקא חברת המועצה, ויסגור את הרשימה ד"ר יונה ברגור, חבר המועצה לשעבר.

למדן אמר השבוע: "נבחרת מרצ ברמת השרון מציגה דמויות בעלות ניסיון והישגים בתחומים מגוונים אשר יוכלו לתרום רבות לעיר. אנחנו מציעים יושר, ניסיון ואחריות לצד מחויבות אמיתית לעיר ולתושביה, ולא לבעלי אינטרסים כאלו או אחרים. תושבי רמת השרון ראויים למנהיגות שתשמור עליהם מפני תאוות הפיתוח של יזמים שונים, שתפעל לשמירה והגנה על רמת השרון חופשית ופתוחה ובכדי לפתח את העיר באחריות לטובת תושביה הקיימים והעתידיים, זו המחויבות שלי ושל מרצ". למדן הדגיש כי בימים אלו מתקיימות שיחות עם גורמים שונים בעיר, על מנת לייצר רשימה משותפת מגוונת וחזקה שתפנה לקהלים רחבים ומגוונים ברמת השרון.  

גיא ברזל, יו"ר הסניף, מסר: "אני מברך על התחדשותה של רשימת מרצ בנשים ואנשים עם ניסיון וידע רב במגוון תחומים. אני מאמין בדרכו ותומך במועמדותו של עידן למדן שמייצג מנהיגות ערכית, אחראית, המחויבת לשמור על צביונה של רמת השרון כעיר חופשית וייחודית ומבינה כי תפקיד הנבחרים לשרת את הציבור".

 


 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פרסום ראשון: אישום- הכה את אמו במשקולת 18 פעמים וגרם למותה
פרסום ראשון: אישום- הכה את אמו במשקולת 18 פעם וגרם למותה
כיכר הלוחם הדרוזי
כיכר הלוחם הדרוזי
קיץ בטוח באילת
ע.ל.ה לגובה
פותחים את הקיץ במסיבת הנוער
אישום: היה מעורב בתאונת "פגע וברח" והמשיך לחגיגת ל"ג בעומר
הדבר הבא בקוסמטיקה – אלקטרופוריישן
הדבר הבא בקוסמטיקה – אלקטרופוריישן
קשיש זוכה מתקיפה במועדון גמלאים