רמת השרון

רוני בלקין מתמודד לרה"ע

בלקין: "מה שחסר לרמת השרון זה ניהול ומנהיגות. העיר מתנהלת אבל לא מנוהלת..קיבלתי החלטה קשה ומורכבת ואני לא מתכוון לפרוש באמצע"

שרון יונתן 31/05/2018
רוני בלקין. אתמודד עד הסוף (צילום: אילן בשור)

רוני בלקין הכריז השבוע רשמית על הצטרפותו למרוץ לכיסא ראש העירייה בבחירות שיתקיימו ב-30 באוקטובר. רוני (בספטמבר יהיה בן 58), בנו של פסח בלקין, ראש המועצה בין השנים 1969 עד 1978, שירת שנים רבות בצבא בתפקידים שונים, חלקם בכירים. לאחרונה, קיבל בלקין דרגת תת אלוף מהרמטכ"ל גדי אייזנקוט במסגרת תפקידו במילואים כראש מטה התכנון של אוגדה 98.

לאחר שחרורו מהצבא, התמנה בלקין כסמנכ"ל פעילות חוץ של קבוצת נקסטקום והוביל מטעם החברה שורה של ‏מיזמים ופרויקטים בינלאומיים בתחומי האנרגיה והתשתיות בעשרות מדינות ברחבי העולם. השבוע הסביר מדוע החליט להתמודד על ראשות העירייה: "בחמש השנים האחרונות אני מסתכל על רמת השרון ורואה קיפאון מהרבה סיבות: הנבצרות של רוכברגר, השנתיים ששירה ניסתה לנהל ואבי גרובר שלא מצליח להזיז את הדברים. לא קורה כלום וזה אומר שהעיר הולכת אחורה".

מדוע אתה חושב שאתה מתאים יותר ממועמדים אחרים?

"מה שעשיתי ב-40 השנים האחרונות, כולל שירות של 30 שנים בצבא, חלקם בתפקידים בכירים, ניהול מערכות גדולות. מנהל פרויקטים גדולים בחו"ל וגופים פיננסיים עולמיים נותן לי את הכישורים להוכיח יכולת ביצוע לנהל צוות. מה שחסר לרמת השרון זה ניהול ומנהיגות. העיר מתנהלת אבל לא מנוהלת".

זה משהו שבא מהבית?

"אנחנו גדלנו בבית שראינו תמיד אבא פעיל. בגיל 34 הוא כבר היה ראש המועצה. חינכו אותי שבגלל השם המשפחה אנחנו צריכים להוכיח את עצמנו בלי הנחות. זה מה שדחף אותי להצליח בצבא ובעסקים".

איך אתה מעריך את סיכוייך להיבחר?

"אני חושב שהסיכויים שלי להיבחר לראשות העירייה הם טובים".

אתה רץ עד הסוף?

"למה לא? אני חושב שאני מועמד טוב. יש הרבה תושבים שמאוכזבים מגרובר ואני חושב שהסיכויים של רוכברגר להתמודד הם לא סבירים. הוא היה ראש עירייה טוב אבל קרה לו מה שקרה ולדעתי ימנע ממנו לרוץ. אני מאמין שחלק מהמועדים יפלו בדרך. קיבלתי החלטה קשה ומורכבת ואני לא מתכוון לפרוש באמצע. אנחנו מתחילים בימים אלו לעבוד על קמפיין כולל בחירת שם לסיעה".

  

                                                                             

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
יריד התחפושות מגיע לרעננה
יריד התחפושות מגיע לרעננה
שירה מהלב
עברנו את הקיץ בשלום
שני גברים חוסלו בדרום ת"א
בדד , ללא יד מלטפת
"אני מרגישה בודדה וממש משוועת לשוחח עם אנשים"
קסדה בראש טוב?
צעיר נדקר באשקלון
מטעי הנקטרינות בחבל יתיר
פורים שמח ופורח