רמת השרון

מחוללים במחולה

450 רקדניות ורקדנים וכ-2000 איש שהגיעו כקהל מפרגן גדשו את מופעי סיום השנה של להקות "מחולה רמת השרון – מגוונים אלון"

תמי מאור 13/06/2018
מופע סיום מחולה (צילום: מגוונים)

בכל שנה, בית הספר למחול "מחולה- מגוונים אלון" מעלה הפקות גרנדיוזיות ומרשימות לרגל סוף שנת הלימודים. השבוע, על במת היכל אומנויות הבמה בהרצליה, עלו, בשלושה מופעי נושא מרגשים ושונים זה מזה, רקדני ורקדניות להקות בית הספר והציגו יכולות מרשימות במופעים שלא השאירו את הקהל אדיש. מופע "סיפורים לפני שינה" של הלהקות הצעירות של בית הספר, מופע "הקול בראש" של להקות העתודה הבוגרות, והמופע המסכם "PROCESS" של הלהקות הייצוגיות שכלל שלוש מערכות.

במהלך הערב, נפרדו במחולה מענת טננבום, מנהלת "מגוונים אלון", אחרי שנים של עבודה משותפת, עשייה ענפה וחלום אחד גדול שהתגשם, לעבור מתיכון אלון אל המבנה החדש של מגוונים אלון ברחוב סוקולוב. ענת מסיימת את תפקידה ובמחולה עשו לה כבוד גדול עם נאום מרגש של יניב הופמן שסיפר: "העבודה המשותפת שלנו שהצמיחה דברים נפלאים בעיר – הלהקה הבוגרת שידועה בכל הארץ, הפרסים בתחרויות הארציות, הקמת המסלול התחרותי החדשני בארץ, פרויקטי המצוינות עשו שם בכל הארץ ועוד. מדובר בשיתוף פעולה נדיר ובאוזן קשבת שהולידה שיתופי פעולה מיוחדים וקידמה רבות את המחול בעיר.

בית הספר למחול "מחולה- מגוונים אלון" בניהולם האומנותי של דורית ויניב הופמן מציע שיעורי מחול במגוון סגנונות לגילאי 18-4. בבית הספר מלמדים טובי המורים בתחומי המחול והחינוך הבימתי, ורקדניו משתתפים בשלל הפקות אומנותיות מקצועיות ובאירועים קהילתיים. במחולה מגמת בלט קלאסי, מגמת מחול מודרני, ג'אז, מחול ישראלי עכשיו, נבחרת היפ הופ, תוכנית מחול ייחודית לגילאי 6-4, פרויקטים של מצוינות במחול, והלהקה הבוגרת בניהולו האומנותי של יניב הופמן לגילאי 30-18. בימים אלו ממש מתקיימים המיונים לשנת הלימודים החדשה.

  

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
"רוצים לעבוד אבל לא יותר מדי?"
רואים את סוף הפקקים
רואים את סוף הפקקים
נדחה ערעורו של איש היי טק שהורשע בהחזקה והפצה של תכנים פדופילים
גבר טבע בבריכה בעכו
גבר טבע בבריכה בעכו
בגלל עבודות: קטעים בנתיבי איילון ייסגרו בסופי שבוע
יש פתרון בילוי לילדים לימי החופש
כביש עוקף עומסי תנועה
כביש עוקף עומסי תנועה
דפקו שעון
עברו לשעון חורף