רמת השרון

אישום: מכר סמים לכוכב ילדים, לעו"ד ולמפיק הצגות

צעיר, שהואשם במכירת סמים לכוכב הילדים יובל שם טוב ממושב נווה ירק, מואשם גם במכירת סמים לעורכת דין ולמפיק הצגות ילדים מרמת השרון. את עשרות העסקאות הוא ביצע תוך התחמקות ממעצר עד תום ההליכים

מיכאל פרוסמושקין 14/06/2018
מואשם במכירת סמים (תמונה להמחשה iclipart)

צעיר בן 27,  שהואשם במכירת קוקאין לכוכב הילדים יובל שם טוב (המוכר כיובל המבולבל) ממושב נווה ירק שליד הוד השרון, מכר סמים גם לעורכת דין ובעל חברת הפקות מרמת השרון – כך עולה מכתב אישום שהוגש נגד הצעיר לפני שבוע.

 "מדובר בנאשם אשר הפעיל רשת מבצעית לסחר בסמים מסוג קוקאין, MDMA וקנאביס, תוך הפעלת אחרים", ציינה  התביעה המשטרתית בכתב האישום. מחקירת תחנת לב תל אביב, עולה כי הצעיר, שבמקור מדרום הארץ,  התכתב עם לקוחותיו באמצעות אפליקציית וואטסאפ כאשר בהתכתבויות סוכמו פרטי העסקה ומיד לאחר מכן הגיע הוא או מי מטעמו למקום המפגש ומסר את הסמים ללקוח בתמורה לתשלום.

 כתב האישום, שהוגש לבית משפט השלום בתל אביב, כולל 18 סעיפי אישום המתארים 53 עסקאות סמים. מלבד זאת, בחיפוש שבוצע בביתו נמצא קוקאין במשקל של 0.3 גרם נטו וקנאביס במשקל של כ-10 גרם. התשתית הראייתית נגדו מתבססת בין היתר על שיחות שנמצאו במכשיר הטלפון של שלו ועדויות של לקוחותיו.

 על פי כתב האישום, כוכב הילדים שם טוב רכש מהצעיר במשך כשנה קוקאין בעשר הזדמנויות שונות תמורת סכום כולל של כ – 12 אלף שקל. מדובר היה לרוב במכירות של שניים עד שלושה גרם של קוקאין בכל פעם. העסקאות בוצעו בין היתר באישון לילה בקניון עזריאלי, ליד ביתו של שם טוב במושב ובמלון בתל אביב.

 עוד חושף כתב האישום, כי הצעיר מכר ב-1 במרס בתל אביב קוקאין לעורכת דין מרמת השרון.  מדובר בעורכת דין אזרחית, שבימים אלו מתנהל נגדה משפט במסגרת פרשה רחבת היקף ובה היא הואשמה בעבירות לפי פקודת מס הכנסה. מכתב האישום נגד הצעיר עולה כי הוא מכר לה קוקאין ו-MDMA, בכמות שלא צוינה, תמורת 3,200 שקל.

 בין לקוחותיו של הצעיר גם בעל חברת הפקות מרמת השרון שהפיק או ביים הצגות, מחזות זמר ומופעי ילדים שזכו להצלחה רבה. לגביו נטען, כי הצעיר מכר לו ב-8 במרס שני גרם קוקאין תמורת 1,800 שקל.

 בקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה נגד הצעיר חושפת כי הוא סחר בסמים בתל אביב  בעודו  מצוי בבריחה מהליך מעצר, לאחר שבית המשפט האריך את מעצרו עד תום ההליכים במסגרת כתב אישום שהוגש נגדו  לפני כשנה באילת. בכתב האישום ההוא נטען כי במאי 2017 הוא החזיק קילוגרם קנאביס, אשר נתפס בבדיקת רכב בו נהג אדם אחר. באמתחתו של הצעיר הרשעה קודמת בעבירות רכוש. במסגרת התיק סמים שהתנהל נגדו באילת הוא שוחרר בתנאים מגבילים למעצר בית ברמת גן. ב-4 בדצמבר אשתקד הוחלט על מעצרו עד תום ההליכים. אולם, לבקשתו נתבקש בית המשפט להשהות את ההחלטה למשך 48 שעות לצורך הגשת ערעור מטעמו, אך בסופו של יום הוא לא הגיש ערעור ולא התייצב לריצוי המעצר. עוד מתברר כי למרות שידע שהוא דרוש לרשויות בגין התחמקות מהליך משפטי שמתנהל נגדו באילת, הוא ניסה לצאת מגבולות הארץ.

 

 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
לב חדש ב"הלל יפה"
מחוסגנים
גבר נפצע קשה עד אנוש במפעל בעכו
ביהמש קיבל את העתירה של קהילת יונתן
ביהמ"ש קיבל את עתירת קהילת יונתן
"איבדנו את תחושת הביטחון בעיר"
 אישום: תקפה את בן זוגה לשעבר וגרמה נזק לרכוש
אישום: תקפה את בן זוגה לשעבר וגרמה נזק לרכוש
מבנה לא ראוי למגורים
שלוש משפחות מרעננה פונו מדירותיהם בבניין שעובר תמ"א 38
הכי מסוכן: יום חמישי