רמת השרון

הפוליטיקה של רמת השרון

ראש העירייה אבי גרובר חגג יום הולדת. טל עזגד השיק את קמפיין הבחירות שלו לראשות העירייה, ורוני בלקין, המועמד לראשות העירייה, הוזמן להצטרף לשולחן של פרלמנט של ותיקי עובדי העירייה ולשמוע את דעתם על מערכת הבחירות

שרון יונתן 12/07/2018
עזגד. הכרות עמוקה עם העיר (צילום: פרטי)


היום יום הולדת

מאות תושבים מכל קצוות הקשת הפוליטית ברמת השרון, גדשו ביום חמישי האחרון את מועדון "פסק זמן" כדי לחגוג לראש העירייה, אבי גרובר, יום הולדת 46, שחל למחרת האירוע. בין המשתתפים היו תושבים מכל חלקי העיר, ידוענים לצד פוליטיקאים, תושבי המערבית לצד תושבי שכונת מורשה, שבאו לברך את חתן יום ההולדת ולאחל לו עוד שנים ארוכות של עשייה למען כלל התושבים בעיר.

 עזגד השיק את הקמפיין

 חבר המועצה טל עזגד השיק השבוע את קמפיין הבחירות שלו לראשות העירייה, כאשר תחת הסלוגן "לשם שינוי – מנהיג!" נתלו עשרות שלטי חוצות ברחבי העיר. עזגד אמר השבוע: בחודשים הקרובים אציג בפניכם את החזון האסטרטגיה ותוכנית הפעולה שלי. כל מה שיוצג מבוסס על הכרות עמוקה עם העיר, ידע וניסיון מוכח של ניהול מוניציפאלי כחבר מועצת עיר וסגן ראש העירייה. ידעתי תמיד לעבוד עבודת צוות להקשיב ולשתף תושבים בהחלטות ולייצר סביבת עבודה שתפעל יומם וליל לטובת העיר האהובה עלינו. רמת השרון חייבת להיות עיר ירוקה  חכמה , חמה, מחבקת את תושביה, לשמור על אופייה הכפרי, להיות קהילה חמה ותומכת מערכת חינוך שלה חייבת לדעת להכין את הילדים שלנו להתמודד עם העתיד, העיר חייבת לפתח מקורות הכנסה חדשים. שיאפשר לתת שירות חם וחכם לתושבים ברמה ובאיכות שמגיעה לתושביה של רמת השרון".

 מאמין בשיתוף הציבור

 שישי שעבר, שעות הצהריים. קפה פורטו ברחוב אוסישקין. רוני בלקין, המועמד לראשות העירייה, הוזמן להצטרף לשולחן של פרלמנט של ותיקי עובדי העירייה, ולשמוע את דעתם על מערכת הבחירות. השבוע התייחס לטיפים שקיבל מהם: "אני מרבה להיפגש עם תושבי העיר מדי יום ותמיד שמח לשמוע הצעות ייעול. אני נותן דגש רב על שותפות הציבור בתהליכים המתקיימים בעיר, ושמחתי לשמוע גם את החבר'ה הוותיקים של העירייה".

 

 


 

 

 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
נערכים לחורף
נערכים לחורף
הפנינג ספורט לכל המשפחה
נקבע מותו של בן 11 שנפל מגובה רב
האונס הקבוצתי בהרצליה: החשוד המרכזי נהרג בקטטה
רפי סער ויוסי סדבון עלו לסיבוב השני
מכון פיזיותרפיה שהוא בית
מכון פיזיותרפיה שהוא בית
תאונה קשה בכביש 60
שני צעירים נהרגו בתאונה בכביש 60
'ימים של קולנוע'