רמת השרון

נעמי חוזרת

נעמי קולודני חוזרת לרמת השרון, אבל הפעם כעוזרת מאמן. השחקנית, שזכתה ב-12 תארים, תנסה לעזור לרמת השרון לחזור לצמרת כדורסל הנשים

שרון יונתן 12/07/2018
נעמי קולודני במדי רמת השרון (צילום: עודד קרני)

אי אפשר לדעת איך תהיה העונה הקרובה של קבוצת הנשים בכדורסל והאם סוף סוף היא תחזור לארבע הגדולות, כמו שהרגילה אותנו בעבר, אבל דבר אחד בטוח, לקבוצה יהיה צוות מקצועי מהטובים בליגה. השבוע זכה הצוות לחיזוק נוסף, כאשר הקבוצה הודיעה כי נעמי קולודני, שפרשה ממשחק פעיל, תשמש כעוזרת של גלעד כץ, המאמן החדש שהגיע לאחר 4 עונות בבנות הרצליה.                                      

קולודני מצטרפת לצוות שיכלול גם את אורנה אוסטפלד, המנהלת המקצועית, ואלומה גורן, המאמנת המנטלית. עם צוות שכולל שתי שחקניות עבר, מהטובות שידע כדורסל הנשים ומאמנת שהצעידה את הקבוצה לתארים רבים, יש בהחלט למה לצפות.                                                               

קולודני (בת 36), פרשה מקריירה ארוכה כשחקנית כדורסל בתום עונה חלומית במדי מכבי אשדוד שאיתה זכתה בדאבל. גם לפני כן היא זכתה ללא מעט תארים כאשר בסך הכל יש באמתחתה 7 אליפויות, 5 גביעים. היא גדלה ברמת השרון, שם החלה לשחק כדורסל מגיל צעיר, עד שהגיעה לקבוצת הבוגרות של רמת השרון ושם שיחקה 3 קדנציות. נעמי שיחקה בכל נבחרות ישראל: קדטיות, נערות, עתודה ובוגרות, ובקבוצות מובילות, ביניהן רמת חן, חולון וכמובן אשדוד. בקיץ תעבור נעמי השתלמות עם קבוצת לוס אנג'לס ספארקס מהליגה הטובה בעולם.

אורנה אוסטפלד אמרה על צירופה של קולודני לצוות המקצועי: "היה לנו חשוב מאוד להחזיר אלינו את נעמי קולודני לקבוצה ולצרף אותה לצוות המקצועי. גם בגלל שהיא גדלה ברמת השרון וגם  בגלל רמת ההבנה והידע שלה בכדורסל. היא יכולה מאוד עזור לנו. יש לה הבנת משחק גבוהה. זה חלק מהצוות המורחב שאנו בונים כדי לשמור על האג'נדה והחזון שלנו. חשוב שנשים שפורשות מכדורסל ימשיכו לעסוק באימון כדורסל".

 

 


עוד ברמת השרון
שחקניות הנבחרת עם המאמן דרור גורן וגיא קלנר. מקום שני באליפות
שרון יונתן 18/07/2019
יעל אהרונוב. הקפטנית שפותחת עונה עשירית בקבוצה
שרון יונתן 17/07/2019
חנית שוורץ. לקדם את כדורגל הנשים
שרון יונתן 11/07/2019
גיל יעקב. הגיע מבני הרצליה
שרון יונתן 10/07/2019
נבחרת רמת השרון עם מאמנה דרור גורן
שרון יונתן 04/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אין יבול
הראו הצטיינות
מועצת הנשים של רמת השרון. מפגש לאחר שנה הפסקה
מועצת הנשים העירונית חוזרת לפעילות
ה-NYPD באופקים
סוגרים את הקיץ
נעצר חשוד בדריסה מכוונת של אדם אחר
חיים חדשים
כדורגל בצבעי הקשת
משחק ידידות בין נבחרת שחקנים מהרצליה לשחקני הנבחרת הגאה "ריינבול"