רמת השרון

איפה הסימונים?

תושב רמת השרון טוען כי סימוני הכביש (מעברי חצייה, פסי הפרדה ופסי עצירה לפני מעברי חצייה) ברחבי העיר, ובעיקר ברחוב סוקולוב, מחוקים לחלוטין, מה שמהווה סכנה בטיחותית

שרון יונתן 15/07/2018
רחוב סוקולוב. איפה פסי ההפרדה? (צילום: פרטי)

יעקב, תושב רמת השרון, מתריע על מחדל של העירייה, לדבריו: "בשבועות האחרונים שמתי לב שביותר מדי מקומות במרכז העיר הסימונים שעל הכבישים מחוקים לגמרי או ממש דהויים ולא נראים היטב. מדובר במעברי חצייה, פסי הפרדה באמצע נתיבי הנסיעה, חצי הכוונה ופסי עצירה לפני מעברי חצייה. הדבר בולט בעיקר ברחוב סוקולוב, שבו יש קטעים שלמים שאי אפשר לראות את פסי ההפרדה, דבר שיכול לגרום למפגעי בטיחות. כמו כן, מרבית מעברי החצייה בצמתים ברחוב סוקולוב והרחובות שחוצים אותו הם ממש דהויים ובקושי נראים, כולל קווי העצירה לפניהם".

יעקב מוסיף: "זאת תעודת עניות לעיריית רמת השרון שככה נראים סימוני הכבישים שלה. לא ברור מדוע העירייה לא משקיעה בתחזוקת הסימונים ואני מקווה שבזכות הכתבה אצלכם אולי משהו יזוז שם ויקחו את הנושא ברצינות".

מהעירייה נמסר: בימים אלו מתבצע פרויקט רחב היקף של צביעת סימני דרך ומעברי חצייה בכל חלקי העיר. הליך הצביעה נעשה באופן מחזורי בשעות הלילה (בכדי לא להפריע לתנועת כלי הרכב) וכבר מרבית המתחמים בעיר נצבעו. בסוף ההליך, כל מעברי החצייה וסימני הדרך יצבעו במהלך השבועיים הקרובים. מודים לתושב על הפנייה ועל הסבלנות.

אנו נמשיך לעקוב ובינתיים ממתינים לפניות שלכם, תושבי העיר, שמעוניינים לדווח לנו על כל מחדל, מפגע, תלונה, או מטרד הקשורים בתחום חזות העיר או בנושאי תחבורה. נא לשלוח פנייה (למייל sharony@local.co.il, עדיף בצירוף תמונה) ואנו כבר נעשה עבורכם את העבודה

 

  


 


 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פצועה קשה בשריפה בבניין בערד
חולון על המפה
איום באקדח על שוטר התברר כקונדס
אוטובוס של חברת מטרופולין
חברת מטרופולין הקדימה שני קווים מרעננה
יור המועצה הדתית ברעננה, אריה פרידמן ואשתו אסטי
יו"ר המועצה הדתית ומשפחתו חגגו את ליל הסדר בבייג'ין
דנילוביץ והרב שמעון כהן בכנס חכמת נשים
כנס "חכמת נשים" בבאר שבע
חילופי נשיאות ברוטרי הרצליה
חילופי נשיאות ברוטרי הרצליה
רוכב אופנוע נפצע בינוני בכביש 44