רמת השרון

ניסה לתקוף את אמו, נעצר ושוחרר

תושבת רמת השרון התלוננה כי בנה איים עליה וניסה לתקוף אותה. חרף חשש שהביעה כי יפגע פגע, בית המשפט הורה על שחרורו בתנאים מגבילים

מיכאל פרוסמושקין 19/07/2018
בית המשפט הורה על שחרור החשוד בתנאים (תמונה להמחשה iclipart)

שוב אלימות במשפחה: תושב רמת השרון, בן 26, נעצר בסוף השבוע בחשד לניסיון לפגוע באמו.

הצעיר נעצר על ידי שוטרי תחנת גלילות בחשד כי איים על אמו וכן ניסה לתקוף אותה. אמו טענה בפני חוקרי המשטרה כי בנה חולה נפש, שהפסיק לקחת תרופות ועל כן הוא מסוכן לעצמו ולסביבה.

 בפתח הדיון בבית משפט השלום בתל אביב, בו ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו ביומיים, אמר נציג המשטרה כי הצעיר "מסרב לקבל טיפול רפואי  ועלול לפגוע באמו". לדברי נציג המשטרה, הוא איים על אמו עם ידיו וגם במלל.

עוד עלה מתלונת האם כי בתקופה האחרונה מצבו הנפשי של בנה התערער והתנהגותו הפכה למאיימת, הוא צועק, מאיים ואף מאיים עליה  באמצעות אגרופים, אם כי עד כה לא פגע בה. על רקע זה  האם הביע חשש כי בנה יפגע בה.

חרף זאת, השופטת חיותה כוחן עומר הורתה על שחרורו של הצעיר בתנאים מגבילים, תוך הרחקה מאמו למשך חודש. בהחלטתה קבעה השופטת: "העבירה המיוחסת לחשוד אינה מקימה עילת מעצר. האם יכולה לגרום לכך שהחשוד ילך להיבדק בדיקה פסיכיאטרית ויקבל את הטיפול הדרוש".

יש לציין כי מדובר במקרה שני של איומים או אלימות של בן כלפי אמו ברמת השרון תוך ימים ספורים. כזכור, בשבוע שעבר דיווחנו כי מעצרו של תושב העיר, בשנות ה – 50 לחייו, בחשד לאיומים על אמו ותקיפתה. גם במקרה ההוא, שוחרר החשוד בתנאים מגבילים.

 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
תערוכה ביפן , יובל נקר
תערוכה ביפן
מיזם חברתי של שירה המונית "שירולם" בתיכון אוסטרובסקי
תערוכות חדשות במוזיאון אשדוד
מוזיאון אשדוד לאמנות פותח 4 תערוכות חדשות
בני 17 חשודים כי סרסרו בקטינה
בני 17 חשודים כי סרסרו בקטינה
המשטרה תפסה 28 ליטר של "סם האונס"
הביוב ברחוב מגדל ברעננה
מתי תוחלף צנרת הביוב ברחוב מגדל ברעננה?
פרץ לעסק כדי לשלם לנהג מונית
מבצע אכיפה בגבעון החדשה
המשטרה הירוקה פתחה בחקירה פלילית