רמת השרון

הפוליטיקה של רמת השרון

אילן כהן המועמד לראשות העירייה השיק את קמפיין הבחירות שלו תחת הסלוגן "כשרוצים תכל'ס בוחרים אילן כהן", והמועמד לראשות העירייה עידן למדן, יו"ר מרצ רמת השרון ואורי לוין, יו"ר תנועת הירוקים בעיר חתמו על הסכם לשיתוף פעולה ברשימה משותפת של מרצ והירוקים

שרון יונתן 19/07/2018

 מבטיח לדבר תכל'ס

מועמד נוסף לראשות העירייה שהשיק לאחרונה את קמפיין הבחירות שלו הוא אילן כהן והוא עושה זאת תחת הסלוגן "כשרוצים תכל'ס בוחרים אילן כהן". כהן החליט לצאת בקמפיין נגד ראש העירייה, אבי גרובר, כאשר לאחרונה נחשפו תושבי רמת השרון לקמפיין ה"אומר ועושה" של גרובר שמונה את הישגיו של ראש העירייה בקדנציה הנוכחית. בתגובה, מציג אילן כהן קמפיין נגדי המונה את הדברים הרבים שלטענתו לא נעשו בעיר והוא מתחייב לעשות, אם וכאשר יבחר לראשות העירייה.

 משתפים פעולה

חבר המועצה עידן למדן, יו"ר מרצ רמת השרון והמועמד לראשות העירייה, ואורי לוין, חבר המועצה לשעבר ויו"ר תנועת הירוקים בעיר, נפגשו השבוע וחתמו על הסכם לשיתוף פעולה ברשימה משותפת של מרצ והירוקים בבחירות הקרובות למועצת עיריית רמת השרון.  

למדן אמר השבוע: "במהלך השנים האחרונות היינו שותפים לשורה של מאבקים ציבוריים ובראשם המאבק בתוכנית המתאר, הקמת יחידה סביבתית בעירייה, הוצאתו לפועל של פרויקט לשימור עצים, המאבק לתכנון ראוי ונגד מיזמי נדל"ן דורסניים, דוגמת מתחם אילת ומתחם קריית הצעירים, שמירה על שטחים פתוחים ברמת השרון, צביון רובע הדר ועוד ועוד. כעת החלטנו לחזק את השותפות ולהפוך אותה לא רק לשותפות ערכית, אלא גם לשותפות פוליטית, על מנת לייצר יחדיו כוח פוליטי חזק שייאבק למען תושבי רמת השרון".

למדן הוסיף כי שתי התנועות חולקות ערכים דומים ולכן מדובר בחיבור טבעי שיהפוך את התנועה המשותפת לאחת התנועות הגדולות והחזקות במועצת העיר. "מדובר על חבירה בין שתי קבוצות פעילים שהוכיחו את מחויבותם בעשייה למען תושבי רמת השרון ואיכות חייהם, במועצה ומחוצה לה", סיכם למדן

 מקרין בטחון

רמי בר לב, המועמד לראשות העירייה, השתתף ביום ראשון השבוע בתוכנית הבוקר של "קשת" ונתן את חוות דעתו על המצב הבטחוני בדרום. בר לב, המשרת מזה 13 שנה כראש מטה מחוז דן בפיקוד העורף בדרגת אל״מ, ציין את החשיבות שבחזרה לשגרה ואמר בין השאר: "מניסיוני ב'צוק איתן' כיפת ברזל מיירטת באחוזי פגיעה מעולים את הירי, עדיין קיימת סכנה לחלקי ושברי טיל העשויים לנחות מהאוויר לאחר יירוטם. הנחיות פיקוד העורף מצילות חיים, זמני ההתראה משתנים בהתאם לטווח הטילים ולכן ניתנות התראות למוכנות האזרחים באזורים המאוימים או שעשויים להיות מאוימים, אפשרות להגיע בזמן למרחב המוגן או להיות ערוכים להגיע איליו בזמן".

 דואג לילדים

חבר המועצה גיא קלנר פגש השבוע את ח"כ איציק שמולי בהקשר של הגברת הבטיחות בגני הילדים. קלנר שהעביר לאחרונה הצעה בנושא במועצה, ביקש לעדכן ולהתעדכן עם ח"כ שמולי לגבי המהלכים שהוא מוביל ברמה הלאומית. השניים סיכמו על המשך השיח ושיתוף הפעולה בתחום חשוב זה.

 

 


 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הסוד לעוגת שמרים מושלמת
צרפתי שמעון מוציאה לשיווק את הבניין האחרון בפרויקט בפסגת זאב
בכמה תימכר דירת 5 חדרים בפסגת זאב?
זוהר אוריה ,  אופטימית וחדורת מוטיבציה
המאמי של הוד השרון
פותחים את הדרך לים
פסטיבל עכו, אנחנו באים
דרך איתן
"דרך איתן"
הרוג בתאונה בצפון
ממשיכים בהליכים